יום חמישי , אוקטובר 22 2020
ראשי / האם הופעתו של עומר אדם תתבטל

האם הופעתו של עומר אדם תתבטל

תושבים מחולון טוענים כי הופעתו של עומר אדם היא תעמולת בחירות אסורה. ערן פוקס פעיל חברתי מחולון: "כאשר התושבים מקבלים כזו מתנה, איך אפשר שלא להצביע לאותו ראש העיר או לחילופין לעירייה בה הוא מכהן"

צילום: שרון רביבו
צילום: שרון רביבו

מה משותף בין עיריית יבנה, חולון וראש העין? הזמר עומר אדם נבחר בשלושת הערים לפתוח את עונת הקיץ בהופעה חינמית לתושבים. אדם, יפתח את אירועי הקיץ בחולון ויקיים הופעה ללא תשלום לתושבי העיר בלבד. אך להופעה המדוברת יש גם מתנגדים לא מעטים הטוענים כי מדובר בתעמולה אסורה ושוחד בחירות, שלושה חודשיים לפני הבחירות.

המתנגדים הפוליטיים מאשימים את ראשי הערים בשוחד בחירות ובתעמולה אסורה.  ערן פוקס פעיל חברתי מחולון: "כאשר התושבים מקבלים כזו מתנה, איך אפשר שלא להצביע לאותו ראש העיר או לחילופין לעירייה בה הוא מכהן". עוד אוסיף "אנחנו לא סתם בשנת בחירות, אנחנו פחות מחצי שנה לפני הבחירותאת הכרטיסים תושבי חולון יוכלו לקבל רק בהצגת תעודות זהות וכתובת כאשר מועמד רוצה ליצור לעצמו רשימת בוחרים פוטנציאלית שעדיין לא בחרה בו או סתם לחזק קשר עם התושב עכשיו הרבה יותר קל לו.. וואלה מסודר"

פעילים פוליטים המתנגדים לראש העיר מוטי ששון שוקלים לפנות לוועדת הבחירות ולבקש לדחות את ההופעה, ולמנוע בזבוז כספי ציבור על מופעי ראווה בעלות של מאות אלפי שקלים מספר חודשים לפני הבחירות. עוד טוענים הפעילים, כי רק לאחרונה הסתיימו חגיגות העצמאות וגם שם הופיעו אמנים. 

אם אתם מחפשים כרטיסים להופעה, תוכלו לקבל הזמנה חינם באתר  הזמנת הכרטיסים למופע תחל ביום ראשון, 3.6.18 ותסתיים ביום חמישי, 7.6.18, בשעות מוגדרות, כאשר בכל יום תוקצה מכסה מסוימת של כרטיסים מסך הכרטיסים הכולל. הכרטיסים יינתנו לתושבי חולון בלבד, מגיל 12 ומעלה, וזאת על פי כתובתם כפי שמצוינת במרשם האוכלוסין שבמשרד הפנים. יצוין, כי כל תושב מגיל זה זכאי לקבל כרטיס אחד בלבד!

 

מעיריית חולון נמסר: "אותם "פעילים חברתיים" מוזמנים להגיש עתירה כנגד העירייה, אם זה מה שהם טוענים, כפי שכבר עשו פעמיים בעבר ונדחו על הסף על ידי "ועדת הבחירות "

תגובה אחת

  1. בדיוק בגלל זה כמה המחאה לאפשר את ההופעה בחולו ולא לתת לאף פעיל חברתי לקחת מאיתנו את ההופעה

    https://www.atzuma.co.il/omeradamholon

    מוזמן להפיץ ולחתום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי