שבת , אוקטובר 24 2020
ראשי / האם צביקה רובין פורש מהמירוץ לראשות העיר?

האם צביקה רובין פורש מהמירוץ לראשות העיר?

לאחר מספר ימים בהם שמועות עקשניות ברשת טענו כי צביקה רובין, מועמד עצמאי לראשות העיר, פורש מהמירוץ, יצא רובין בהכרזה רשמית- 'אנחנו כאן כדי להישאר'.

צביקה רובין
צביקה רובין

שבוע לא קל עבר על צביקה רובין מאז נפרדה דרכו עם הפעיל החברתי מאיר בכר ביום חמישי שעבר. רובין מצא את עצמו עומד מול שורת השמצות ו'פייק ניוז', בדבר פרישתו מהמירוץ לראשות העיר. כעת בראיון לחדשות 'חולון בת ים ניוז' הוא מעדכן את כל מי שדאג למועמדותו 'אנחנו כאן כדי לנצח'.

הסיפור החל בשבוע שעבר כאשר הפעיל החברתי מאיר בכר עבר למחנה של אלי יריב, אחד המועמדים הבולטים לראשות העיר.

לדבריו של בכר: "‏יצאתי לדרך פוליטית עם צביקה רובין מכיוון שהאמנתי באיש ובדרכו. אנחנו חברי טובים, יש בינינו כבוד הדדי, הוא אדם טוב. ואין לי מילה רעה לומר עליו. ביום חמישי האחרון נועדנו לשיחה עם בן דודו שהבטיח להעביר לנו תקציב לפעילות וגם תשלום עבור שתי אגרות בסך של 50.000 שקל.

 

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכניםבת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר
במהלך השיחה נודע לנו כי בן הדוד לא יממן את המועמדות, ועל כן החלטתי להעביר את התמיכה שלי לאלי יריב. כפעיל חברתי הבטחתי הבטחות רבות לגופים, מוסדות, ואנשים פרטיים בעיר שכל כך יקרה לי. על כן החלטתי לוודא כי הדברים ייעשו ועברתי למחנה של אלי יריב. אני מאחל בכל ליבי הצלחה לצביקה רובין. כעת אעמוד לרשות בת ים, כמו תמיד,  כנציגו של אלי יריב".

בימים לאחר מכן נפוצו שמועות ברשת על כך שרובין לא יוכל לממן לבדו את הבחירות ובכוונתו לפרוש. כמו כן נטען באתרי חדשות ובפורומים שונים כי מועמדתו של רובין היתה פיקציה מההתחלה ונועדה על מנת לחזק מועמדים אחרים.

כעת, בתגובה לחדשות 'חולון בת ים ניוז' מספר רובין כי הוא כאן כדי לנצח: "זה היה שבוע משונה. הרבה אנשים שאלו אותי מה המצב של הקמפיין, והתשובה שלי היא שהכל הולך למישרין. למעשה, השבוע הצטרפה אליי איריס פרדלין, פעילה חברתית בולטת, ילידת אוקראינה שעלתה לארץ בגיל שתיים עשרה. פרדלין היא אמא למופת וחברה בחירה בקהילת יוצאי ברית המועצות לשעבר. אנחנו כאן כדי לעשות שינוי בעיר, ולא יעזרו כל מפרסמיי ה-'פייק ניוז'".

בסופו של דבר צביקה רובין פונה לכל תומכיו ומבטיח כי סוגיית התשלום עבור המועמדות יוסדר בהקדם: "יש לנו עד ה27.9 לשלם את אגרת הרישום. אם לא נוכל להירשם באותו יום, עדיין תהיה שהות למצביעים הפוטנציאליים של חודש שלם לגבש החלטה במי לבחור במקומנו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020