יום חמישי , יולי 2 2020
ראשי / זה לא כל כך נעים לראות בנק סגור

זה לא כל כך נעים לראות בנק סגור

להיות ראשון זה מחייב? לא בשביל בנק הפועלים, שביטל השבוע את שעות הפעילות בימי שישי בסניף רמת הנשיא בבת ים ובעצם כך הפך לבנק היחידי שלא משרת את תושבי שתי הערים בימי שישי.

בנק. אילוסטרציה
בנק. אילוסטרציה

 

עבור 300,000 תושבי חולון ובת ים אין סניף אחד פתוח של 'בנק הפועלים' בימי שישי. עד לאחרונה פעל הסניף של רמת הנשיא ברחוב אנה פרנק בבת ים בין השעות 8:30 עד 12:30 בימי שישי אך בשבוע האחרון עודכנו התושבים כי גם הסניף הזה נסגר.

לרשותם של תושבי חולון ובת ים עומדים שמונה סניפים של בנק הפועלים בשתי הערים (חמישה בחולון ועוד שלושה בבת ים).

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכניםבת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוזכל מה שקורה בעיר

בנק הפועלים בבת ים - שעות פתיחה
בנק הפועלים בבת ים – שעות פתיחה- קרדיט: ירעם נתניהו

ירעם נתניהו, תושב העיר בת ים מסר לחדשות 'חולון בת ים' כי- "לא רק שהם סגרו ביום היחיד שנוח לרוב האנשים להגיע לבנק (בבנק לא מבינים שאנשים עובדים במהלך השבוע ושעות הפעילות אינן תואמות את שעות העבודה של מי שאינו עובד בנק. נבצר מבינתי מדוע הבנקים אינם פתוחים עד שמונה בערב, למשל), הם גם לא טרחו להודיע ללקוחות שלהם על הסגירה (גיליתי אותה על בשרי כשהגענו לבקש בשישי כמו עוד רבים)".

בבדיקה שערכה המערכת מתברר כי בנקים אחרים ממשיכים לשרת את לקוחותיהם בימי שישי. בנק לאומי מעמיד לרשות הלקוחות שני סניפים בחולון ואחד בבת ים. בנק אוצר החייל מחזיק סניף אחד שפתוח בשישי וכן בנק איגוד ובנק יהב שמחזיקים סניף בכל אחד משתי הערים. גם בנק דיסקונט מחזיק שני סניפים בבת ים ושניהם פתוחים בימי שישי לצד שלושה סניפים פתוחים בחולון. בנק מזרחי טפחות מחזיק שבעה סניפים בחולון ובת ים, שניים מהם פתוחים בימי שישי.

מבנק הפעלים נמסר בתגובה: סניפנו בבת ים מעמיד לרשות הלקוחות עמדות מכשירים לשירות עצמי, 24 שעות ביממה. כמו כן, לרשות הלקוחות מכשירי בנקט למשיכה והפקדת מזומן, כולל משיכות מזומנים ללקוחות שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי וכולל משיכות בסכומים גבוהים מהמותר בכרטיס באמצעות האפליקציה. בסניף הותקנו מכונות משולבות באמצעותן ניתן לבצע מגוון פעולות כמו הפקדת שיקים (לגבייה ולמשמרת), הפקת תדפיסי מידע, פר"י קנייה ומכירה, העברות בין חשבונות ותשלום שוברים. נדגיש כי לרשות לקוחותינו מגוון רחב של שירותים עצמיים, יעילים וזמינים כמו "פועלים בטלפון" (2407*) , "פועלים באינטרנט" בכתובת www.bankhapoalim.co.il. אפליקציות מתקדמות ועוד .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020