יום שלישי , אוקטובר 20 2020
ראשי / בת ים: יוזמת הקורס להתחדשות עירונית יוצאת לדרך בפעם השנייה

בת ים: יוזמת הקורס להתחדשות עירונית יוצאת לדרך בפעם השנייה

כחלק מהשירותים שניתנים על ידי המנהלת להתחדשות עירונית, לאחר סיום מוצלח של הקורס הראשון, החלה ההרשמה למחזור השני של קורס התחדשות עירונית.

בת ים - קורס התחדשות עירונית

הקורס מקנה ידע וכלים עבור תושבים המעוניינים לקדם תהליכי התחדשות עירונית במקום בו הם מתגוררים. הקורס יעסוק בהיבטים הפיזיים, כלכליים והחברתיים של התחדשות עירונית, פגישה עם  שמאי, עו"ד, אדריכל מתכנן וזאת על מנת להבין איך מקדמים תהליכים באופן מיטבי עבור התושב.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

בת ים - קורס התחדשות עירונית

הקורס יחל במהלך חודש דצמבר/ינואר, אחת לשבוע בימי רביעי אחר הצהריים בלובי של אגף הנדסה בבת ים (ברחוב סטרומה 1). משך הקורס שמונה מפגשים של שעתיים וחצי כל מפגש.

לפרטים והרשמה: מנהלת התחדשות עירונית בת-ים

076-5333880 או במייל kfir@calcalit-batyam.co.il ההשתתפות חינם, מספר המקומות מוגבל. 

יעניין אותך גם –

מדוע בת ים נצבעה באדום ?
עידן דקל בדרך למעלה

בת ים - קורס התחדשות עירונית

בנוסף, המנהלת מעניקה ייעוץ משפטי ללא עלות במטרה להפוך את התהליך עבור התושב לבטוח ביותר. השירות ניתן על ידי סטודנטים למשפטים של הקליניקה לזכויות דיור מהמרכז הבינתחומי הרצליה. לדוגמא, במסגרת הייעוץ ניתן יהיה לעבור על הסכמים בהתחדשות עירונית.

המנהלת להתחדשות עירונית היא שיתוף פעולה של העירייה עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, באה במטרה לסייע לתושבי בת ים לקדם תכניות להתחדשות עירונית, לספק להם מידע, לייעץ, לכוון, ללוות, ולהוות בית לכל מי שמתכנן או חושב להתחיל בתהליך תמ"א 38 או פינוי בינוי. השירותים הניתנים על ידי המנהלת יכללו: ייעוץ מקצועי לתושב בבחירת יזם, סיוע בהתארגנות תושבים, דאגה לזכויות, הדרכה קורסים בנושאים ייעודים, מרכז מידע בנושא התחדשות עירונית ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020