יום שני , אוגוסט 10 2020
ראשי / בת ים קוראת לנשים מעוררות השראה

בת ים קוראת לנשים מעוררות השראה

מועצת הנשים בבת ים בשיתוף העירייה, יוצאות בקול קורא לנשים מעוררות השראה לרגל יום האישה הבינלאומי.

אשת חיל

 בעקבות הצלחת אירועי "אשת חיל" בשנה שעברה, עיריית בת עם בשיתוף מועצת הנשים יוצאות גם השנה וקוראות לציבות להמליץ על נשים מעוררות השראה לקראת יום האישה הבינאלומי שיכול ב 8.3.2019
הנשים שעתידות להיבחר, יקבלו תעודות הוקרה באירועי חגיגי שיתקיים בהיכל התרבות ב – 3.4.2019

אשת חיל

הקריטריונים להגשת המועמדות הם: האישה צריכה להיות דמות מקומית המהווה מקור להשראה בבת ים, מייצגת את אחד מתחומי התוכן הבאים: חינוך, אומנות, תקשורת, פוליטיקה מקומית או ארצית, מדעים ואקדמיה, עסקים, פעילות קהילתית, ספורט, קליטת עליה, ניצחון אישי, פעילות התנדבותית ועוד, פעלה או פועלת בבת ים בעבר או בהווה, פעילות השאירה חותם על הקהילה בבת ים, פעילותה והשפעתה ארוכות טווח, ולא באירוע חד פעמי ונקודתי. כמו כן, ניתן להמליץ גם על נשים שאינן בין החיים כיום.

אשת חיל

את המועמדות ניתן להגיש עד התאריך 15.2.2019. בתום קבלת השמות תתכנס וועדה הכוללת בתוכה: נציגות מהרשות, נציגות מהקהילה ומארגוני נשים בעיר. הנשים שתבחרנה, תקבלנה באירוע לרגל יום האישה הבינלאומי אות הוקרה שיתקיים כאמור בהיכל התרבות בתאריך 3.4.2019.

עיריית בת ים פועלת רבות לקידום מעמד הנשים והנערות בעיר, ומפעילה מגוון תכניות כגון אתנה, להיות נערה, סודקות את תקרת הזכוכית ועוד. כמו כן, בבת ים פועלת מועצת נשים עירונית מזה 15 שנה, באופן מתמשך לשיפור מעמדן וקידומן של נשים ונערות ומעודדת אותן ליצירת תהליכי חיזוק והעצמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020