יום חמישי , אוגוסט 13 2020
ראשי / מדוע בת ים נצבעה באדום ?

מדוע בת ים נצבעה באדום ?

תושבות העיר קשרו סרטים אדומים על המכוניות וחילקו גלויות בנושא האלימות כלפי נשים ברחבי העיר

צובעות את העיר באדום
צובעות את העיר באדום

בעיר בת ים נצבעה באדום ביום ראשון ולא בגלל אוהדים שרופים של הפועל תל אביב. בשבוע הבא נציין את יום המאבק באלימות נגד נשים, אך כבר ביום ראשון קיימו עשרות נשים, תושבות העיר, אירוע ראשון – "צובעות את העיר באדום" ביוזמת איגוד היועצות למעמד האישה ונעמת.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

במסגרת האירוע מועצת נשים, נשות נעמת, נערות מהתוכנית "סודקות את תקרת הזכוכית" ומועצת הנוער יקשרו סרטים אדומים על המכוניות ויחלקו גלויות בנושא האלימות כלפי נשים.

צובעות את העיר באדום
צובעות את העיר באדום

עיריית בת ים ומועצת נשים העירונית, מקיימים בשיתוף החברה לתרבות פנאי  ומרכז הצעירים מגוון אירועים ופעילויות ברחבי העיר לאורך החודש על מנת לעורר את השיח בנושא.

יעניין אותך גם –

בת ים – שלושה רכבים עלו באש
לידיעת התושבים – הסתיים חידוש ארבעת הרחובות הותיקים בעיר

האירוע הראשי יתקיים ב-25.11, בו מצויין מידי שנה ברחבי העולם יום המאבק באלימות כלפי נשים. האירוע הינו פרי יזמתה של מועצת הנשים, בשיתוף התכנית העירונית עיר ללא אלימות בת ים וארגון נעמת, ונערך במתכונת שונה בכל שנה, במטרה להקיף את כל הנושאים הקשורים למניעת אלימות והטרדה מינית נגד נשים.

לצד זאת התקיימו זו השנה השלישית "אירועי ביטחון בסלון", במסגרתם תושבות העיר מארחות בביתן מפגשים אישיים ואינטימיים בנושא. בנוסף, מערכת החינוך בעיר גם תקח חלק בחודש, כאשר במהלכו תתקיימנה בבתי הספר העל-יסודי סדנאות מוגנות לתלמידות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020