יום חמישי , יולי 9 2020
ראשי / שירות חדש לתושבי בת ים: תשלומים על הוצאת היתר – באתר העירוני

שירות חדש לתושבי בת ים: תשלומים על הוצאת היתר – באתר העירוני

שירות חדש לתושבי בת ים באתר העירוני – מהיום ניתן לשלם על כל התשלומים שבהליך הוצאת היתר כולל אגרות והיטלים.

עמדת ממשל זמין
עמדת ממשל זמין

עיריית בת ים ואגף ההנדסה משיקים שירות חדש לציבור התושבים בעיר. השירות החדשני יחסוך למגיש הבקשה זמן יקר ויאפשר תשלום על הליכי הוצאות היתר כולל אגרות והיטלים.

בעבר, מגיש הבקשה נדרש להגיע לאגף ההנדסה על מנת לקחת את הטופס ולחזור שוב לעירייה עם הקבלה עבור התשלום. מעתה, את הטפסים כמו גם את התשלום, ניתן לבצע בקליק אחד באמצעות האתר העירוני, תחת קטגוריית הרישוי בעמוד "הנדסה, תכנון ובניה".

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

אל השירותים החדשים הללו מצטרפים גם השירותים שכבר קיימים באתר העירוני כמו צפייה בתיקי בניין, לבדוק סטטוס טיפול בבקשות הנוגעות לאגף כגון: בקשה להיתר- רישוי מלא, בקשה למידע, בקשה להיתר-מסלול הקלות ושימוש חורג- 90 יום, בקשה לתמ"א 38- חיזוק מבנים, בקשה לתמ"א 38- הריסה ובנייה.

עיריית בת ים עובדת בימים אלו במרץ לשדרוג והנגשת שירותים נוספים, במטרה להקל על התושבים בהגעה פיזית אל משרדי האגף וכן במטרה לקצר את זמני ההמתנה. בנוסף במטרה לשפר את השירות הממשלתי לתושבי העיר שיוכלו לקבל שירותי ממשל ללא צורך להגיע למשרדי הממשלה במרחק רב תוך בזבוז זמן יקר, הוצבה עמדת שירות עצמי של ממשל זמין לאחרונה בבניין העירייה. עמדת 'ממשל זמין' ממוקמת בכניסה לבניין העיריה – מול דלת הכניסה ופעילה בזמן שבניין העירייה פתוח לקהל בימים א’-ה’ בין השעות 7:30 בבוקר ל 16:00 בצהריים וביום ג' עד 19:00 בערב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020