יום חמישי , ינואר 20 2022
ראשי / בשורה לתושבי בת ים – מבטלים את מדידת הארנונה

בשורה לתושבי בת ים – מבטלים את מדידת הארנונה

ראש העיר, צביקה ברוט: "ההחלטה הינה צעד ראשון ליישום הצעתי לביטול המדידות החדשות לשטח הדירות, על מנת ליצור את הגיבוי המשפטי הדרוש להשלמת המהלך בחודשים הקרובים". צו הארנונה של משרד הפנים לשנת 2019 שיובא לאישור הוא הנמוך ביותר בשנים האחרונות.

חוף הרחצה בבת ים
בת ים.

מועצת העיר תתכנס הערב (2/1) לאשר את היערכות העירייה לביטול מדידות הארנונה הקיימות. החלטות נוספות שיתקבלו יהיו סביב נושאי ניהול תקציב העיר ותקציבים בלתי רגילים (תב"רים).

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

ראש העיר, צביקה ברוט, פועל מיום כניסתו לתפקיד, בשיתוף הנהלת העיר להפחתת תשלומי הארנונה, ואישור המועצה הינו צעד ראשון בעניין. בהמשך, בהתאם לסיכום עם משרד הפנים, צפויה העירייה להתחיל בהליך מדידות מדגמיות של דירות בעיר כדי להבין את הפערים בין הגודל של הדירות לבין זה שמופיע בתלושי הארנונה הנוכחיים.

בנוסף, מועצת העיר תאשר את צו המיסים החדש שכולל הנחה בשיעור של 5% למשרתי המילואים, זאת על פי החלטת מועצת העיר.

ההנחה תינתן רטרואקטיבית החל מ-30.4.2018 ועד לתאריך 1.5.2019 .תושבים משרתי מילואים פעילים יוכלים לפנות לאגף ההכנסות לבדיקת זכאות, על פי הרשימות שהתקבלו ממשרד הביטחון.

ראש העיר, צביקה ברוט: "ההחלטה הערב הינה צעד ראשון ליישום הצעתי לביטול המדידות החדשות לשטח הדירות, שהכבידו על התשלום של התושבים. אנו נערך להליך מדידות מדגמיות של הדירות בעיר כדי להבין את הפערים בין גודל הדירה בפועל לזה שבתשלום הארנונה, ובכך ליצור את הגיבוי המשפטי הדרוש להשלמת המהלך בחודשים הקרובים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2022