יום שלישי , ספטמבר 29 2020
ראשי / נעצר פדופיל מבת ים שצילם ילדות

נעצר פדופיל מבת ים שצילם ילדות

המשטרה עצרה תושב בת ים בן 34 בחשד שהחזיק אלפי תמונות של ילדות צעירות ונשים מבוגרות, חלקן צילם ברחבי בת ים שרכב על האופנוע שלו. בית המשפט האריך את מעצרו

תושב מבת ים נעצר על פדופיליה

הסיוט של כל הורה –  נעצר תושב בת ים שהסתובב בעיר וצילם ילדות ובנות ברחבי העיר, שמר את תמונותיהן, ושיתף אותן ברשת של פדופילים בידי המשטרה נתפסו אלפי תמונות על מחשבו האישי.

פרשת הפדופיל מבת ים – חוקרי הסייבר של משטרת ישראל עלו על עקבותיו של החשוד בפדופיליה והגיעו לעצור אותו. היום הגיע החשוד לבית המשפט, שם נאסר פרסום שמו – חוקר המשטרה – "יש לנו אינדיקציה לכך שהוא צילם ילדות קטנות באמצעות מצלמה והוא גם מודה בזה. גם נתפסו תמונות של הילדות במחשב שלו ושהוא גם הגיע לסיפוק מיני. כל זה הוא מספר לנו".

במחשבו של החשוד נתפסה גם תוכנה סודית, המשתפת תמונות וקבצים עם משתמשים אחרית ברשת האינטרנט, המשטרה כעת מחפשת עם שיתף הפדופיל מבת ים את החומר הפדופילי שנמצא על מחשבו.

תושב מבת ים נעצר על פדופיליה

חוקר המשטרה –  "יש תמונות של ילדות קטנות שהוא צילם באמצעות מצלמת קסדה, והתמונות האלה נתפסו. הוא אומר שכאשר הוא מסתכל עליהם הוא מגיע לסיפוק מיני. התמונות הם של ילדות בלבוש".
בבית המשפט ציינו חוקרי המשטרה כי ייתכן שישנם עשרות  ילדים שנפלו קורבן לתקיפותיו של הפדופיל המשטרה מנסה לאתר כעת את הילדים שהותקפו.

שופט בית המשפט השלום בתל אביב, יגאל נמרודי – "לפניי בקשה למעצר החשוד בעבירות של פגיעה בפרטיות – צילום ברשות היחיד, וכן החזקת פרסום תועבה ובו דמות קטינים."
בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד עד 7.6.2018 ושלח אותו לבדיקה פסיכיאטרית. המשטרה ממשיכה לחקור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020