שבת , יולי 4 2020
ראשי / נעצר תושב בת ים שעמד בראש רשת הימורים מסוכנת

נעצר תושב בת ים שעמד בראש רשת הימורים מסוכנת

הותר לפרסום: בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל, גל מעצרים של חברי רשת הימורים בלתי חוקיים, הלוואות בריבית וגביית חובות אלימה. החשוד המרכזי, תושב בת ים

במסגרת המאבק ומיקוד המאמץ של משטרת ישראל מול תופעות פשיעה כלכלית בתחום ארגון וניהול הימורים בלתי חוקיים,הגורמות להרס ולפגיעה כלכלית משמעותית ומדרון חלקלק לביצוע עבירות פליליות, נוהלה בתקופה האחרונה ביחידה מרכזית של המשטרה חקירה סמויה, שעניינה הימורים בלתי חוקיים, הלוואות בריבית וגביית חובות תוך שימוש באלימות.

עם המעבר לשלב הגלוי של החקירה, פשטו שוטרים, בלשים, שוטרי יס"מ ושוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל על בתיהם של 21 חשודים, חברי רשת בתחום הפשיעה הכלכלית, אשר על פי החשד, הפעילו וניהלו אתר הימורים בלתי חוקיים וקו הלוואות בריבית, באזור מחוז תל-אביב, תוך ביצוע עבירות נלוות וביניהן עבירות אלימות ועבירות על חוק איסור הלבנת הון.

מבצע מעצרים בבת ים
צילום משטרת ישראל

על פי החשד, מדובר ברשת מסועפת שפעלה במבנה ומתווה הירארכי. לכל אחד מחברי הרשת תפקיד מוגדר וברור כשכל אחד מהם מהווה חוליה בשרשרת הפעלתה.

חברי הרשת פעלו באופן סדור ושיטתי, תוך שימוש באלימות כחלק משיטות הגבייה ותוך הפקת רווחים שמוערכים בעשרות מיליוני שקלים.

פעילות ייחודית זו של משטרת ישראל חשפה שורה של חשודים מהרובד המשפיע בתחום הפשיעה הכלכלית בארץ ובכללם, מנהל הרשת (בת ים, בשנות ה 40 לחייו) המהווה דמות מרכזית בתחום.

מבצע מעצרים בבת ים
צילום משטרת ישראל

במהלך הפעילות , תפסה המשטרה רכוש ובכללו כסף רב, רכבי יוקרה ועוד אותו תבקש המשטרה לחלט בתום ההליך המשפטי הצפוי.

מדובר בפעילות נוספת במסגרת מאבקה הנחוש והבלתי מתפשר של משטרת ישראל בפשיעה החמורה והמאורגנת , אשר מהווה קרקע פורייה לפעילות פלילית הפוגעת בסדר הציבורי, במשק הישראלי ובאזרחים הנורמטיביים.

היום בשעות הצהריים יובאו העצורים לבית משפט השלום בת״א לדיון בהארכת מעצרם .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020