יום שישי , יוני 5 2020
ראשי / עיריית בת ים: "נציב עיני חתול במעבר החציה"

עיריית בת ים: "נציב עיני חתול במעבר החציה"

עיריית בת ים החלה בפרויקט רחב היקף להתקנת עיני חתול במעברי החציה בעיר

כביש חדש מאזור התעשייה בחולון אל דרך השבעה
כביש חדש מאזור התעשייה בחולון אל דרך השבעה

צוותי עיריית בת ים החלו בימים אלו בהתקנת "עיני חתול" במעברי חציה רבים ברחבי העיר. "עיני חתול" הן יחידות תאורה שמוצבות על הכביש לצד מעברי חציה, פסי האטה ושולי הכביש, ומטרתן להאיר ולהסב את תשומת לב הנהגים למעברי חצייה ולהגביר את רמת הבטיחות של הולכי הרגל.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן

עבודות לסימוני כבישים
עבודות לסימוני כבישים

התקנת "עיני החתול", שהחלה בשבוע שעבר בחלקה המערבי של העיר, נעשית בהיקף רחב וכוללת את רובם המכריע של מעברי החצייה. בימים אלה מתרחבת ההתקנה לרחובות בצידה המזרחי של בת ים, כאשר הפרויקט כולו צפוי להסתיים בסוף החודש.

פרויקט התקנת "עיני חתול" הינו נדבך נוסף בפעולות שנוקטת העירייה להגברת הבטיחות בדרכים ברחבי העיר, בדגש על בטיחות הולכי הרגל.

עבודות לסימוני כבישים
עבודות לסימוני כבישים

כחלק מפעולות אלו בוצע לאחרונה פרויקט "מדרכות מדברות", במסגרתו קושטו מדרכות הסמוכות למעברי חציה במסרים בטיחותיים במטרה להגביר את ערנותם של הולכי הרגל. כמו כן סימנה העירייה עשרות מתחמי "נשק וסע" המשמשים להורדת תלמידים ולאיסופם.

לצד פעולות אלו מבוצעות עבודות תשתית נרחבות לשדרוג הרחובות והכבישים, שכוללות בין היתר הקמת מעגלי תנועה באזורים בהם נדרש ויסות של התנועה, וכן קרצוף וריבוד הכבישים ויצרית תשתית חדשה ואיכותית לבעלי הרכבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020