יום רביעי , אוקטובר 21 2020
ראשי / צפו: חוקרי המשטרה מחזירים לנער סלולרי שנשדד ממנו

צפו: חוקרי המשטרה מחזירים לנער סלולרי שנשדד ממנו

אחרי שבתחילת השבוע דיווחנו על מעצר שלושה חשודים בשוד קטינים בסמטה בבת ים, צפו בתיעוד מרגש של החזרת הרכוש לקטין שנשדד

הסלולרי הושב לבעליו החוקיים, צילום אילוסטרציה
הסלולרי הושב לבעליו החוקיים, צילום אילוסטרציה

כתב אישום בגין שוד, שיבוש הליכי חקירה ואיומים הוגש הבוקר באמצעות פרקליטות מחוז ת"א נגד תושב יפו. כתב אישום נגד שותפיו הקטינים יוגש בהליך נפרד. הטלפון הסלולרי שנשדד לקטין תושב בת ים ונמכר על ידי הנאשם, הוחזר לו אתמול

יעניין אותך גם

המציג הינו רופא: הקמפיין החדש בוולפסון לחיזוק הקשר עם המטופלים

ישיר לנו סולו: "אני מכיר כל אבן וכל רחוב בבת ים"

כזכור, בסוף השבוע שעבר, בעת שצעדו בסמטה בבת ים, נשדדו שני קטינים (17.5 ו 16) תושבי העיר על ידי שלושה תושבי יפו (21, 17,17) כאשר הנאשמים האשימו אותם לא עוול בכפם בגניבת האופנוע שלהם ודרשו מהם להוציא מיד את כל מה שיש בכיסיהם. מדובר היה בטלפונים סלולריים חדישים, מסמכים מזהים ועוד. הנאשמים שחררו את קורבנותיהם, כשהם שודדים מהם את כל הרכוש ומאיימים עליהם כי אם יפנו למשטרה הם יהרגו אותם. על אף איומים אלו הגישו הקורבנות תלונה במשטרה ישראל. בעקבות התלונות פתחה משטרת ישראל מיידית בחקירת הארוע, איתרה את זהות החשודים ועצרה אותם.

במסגרת החקירה עלה כי אחד מהטלפונים הסלולריים שנשדדו נמכרו על ידי הנאשם. המשטרה איתרה את זהות הקונה וזימנה אותה למסירת עדות נגד הנאשם והשבת הרכוש.  אתמול זומן הקטין למחלק הנוער במרחב איילון שם נמסר לו המכשיר.  היום, במסגרת הגשת כתב האישום בבית משפט השלום בתל אביב, הוארך מעצרו של הנאשם עד להחלטה אחרת.

ממשטרת ישראל נמסר: "אנו קוראים לכל מי שנפל קורבן לעבירה פלילית לתת אמון במשטרת ישראל ולדווח על כך, כשם שנהגו הנערים ובני משפחותיהם".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020