יום חמישי , ספטמבר 24 2020
ראשי / הכי מומלצים / הפנצ'ריות הכי מומלצות בבת ים לשנת 2020

הפנצ'ריות הכי מומלצות בבת ים לשנת 2020

פנצריה בבת ים

יש לכם פאנצ'ר בגלגל? ישנן לא מעט פאנצ'ריות בבת ים שיעזרו לכם לתקן את גלגלי וצמיגי הרכב שלכם במינימום זמן כך שתוכלו לחזור לכביש בלי עיכובים מיותרים.

נסעתם קצת ברכב ופתאום הרגשתם שההגה מושך לאחד הצדדים – ייתכן ויש לכם פאנצ'ר באחד הגלגלים. המשך נסיעה על גלגל מפונצ'ר מסוכן הן לחיי הנהג והן לתקינותו של הג'אנט ועל כן ישנה חשיבות עליונות לתקן את צמיג הגלגל כמה שיותר מהר. לאחר מספר בדיקות ומחקר שטח מצאנו עבורכם את את הפאנצ'ריות המומלצות ביותר בבת ים שיעזרו לכם לתקן כל צמיג באשר הוא.

קודם כל נבהיר כמה דברים, הצמיגים של האוטו שלכם הם לא רק כיסוי שחור העוטף את החישוק בגלגלי הרכב שלכם, למעשה, הצמיגים הם אחד החלקים החשובים ביותר ברכבכם בדיוק כמו המנוע שבלעדיו אי אפשר לנסוע וההגה שבלעדיו אי אפשר לנווט. ללא צמיג או בשימוש בצמיג לא מתאים, לא תהיה לרכבכם אחיזה בכביש ואחרי מטרים ספורים אתם עלולים כבר להיכנס לסכנה של סטייה מהכביש וחמור מכך תאונה.

לכן, כשאתם מרכיבים צמיג ברכבכם הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג לתאימות הצמיג למודל הרכב, לאיכות הצמיג ולצרכים האישיים שלכם.

צמיגי זיתוני ונעים

צמיגי זיתוני ונעים, הנמצאת בבעלותו של יוסף נעים, יו"ר ענף הצמיגים בארגון צמיגי הרכב והבטיחות בישראל המחזיק במעל 40 שנה בתחום, מספקת מספר רב של שירותי מוסך, נוסף על החלפה וטיפול מקצועי בצמיגים. כך תוכלו למצוא במקום שירותים שונים כגון הרכבת ג’נטים ממגנזיום לכל סוגי הרכבים, החלפת מצברים, טיפול בבעיות איזונים (מתאפיינות ברכב שרועד כל הזמן), טיפול בתקלת מערכת בקרת לחץ האוויר TPMS – אותה תזהו כאשר תידלק לכם נורה כתומה עם סימן של גלגל, ועוד.

זיתוני צמיגים

נוסף על השירותים שמציעה הפאנצ'ריה תוכלו למצוא בה ערכה מיוחדת לליטוש פנסי הרכב שתאפשר לכם להחזיר את הפנסים בחזרה לכשירות, ערכת נעילה לברגים בגלגלים שתעזור לכם למנוע גנבות שעלולות להגיע לנזק של אלפי שקלים, ועוד מגוון מוצרים שיעזרו לכם למנוע תאונות ונזקים עתידיים.

זיתוני צמיגים

טיפ קטן שקיבלנו מיוסף נעים הבעלים של צמיגי זיתוני ונעים וחשוב שתדעו – אם רכבכם לא עבר טסט כתוצאה מבדיקת עשן לא תקינה (דבר שכיח) תוכלו למצוא בצמיגית נעים שבגבעתיים חומר הנקרא smoke doctor, שבפעולה פשוטה של החדרת החומר לטנק הדלק מנקה את הטנק ומונע פליטת עשן, ובכך חסכתם לעצמכם אלפי שקלים על תיקון שבכלל לא הייתם צריכים.

לקראת החורף, אם צמיגי הרכב שלכם בלויים ושחוקים אל תסכנו את חייכם ואת חיי הנהגים על הכביש והיכנסו עוד היום  שתעזור לכם להחליף או לתקן את הצמיגים שברכבכם כך שתוכלו להמשיך לנסוע בשקט ובבטיחות.

לצמיגי זיתוני ונעים יש 2 סניפים:

סניף בת ים – רחוב קוממיות 1 תחנת דלק סונול
שעות פתיחה: ימים ראשון עד חמישי 07.30 – 18.30 יום שישי 07.00 – 15.00

סניף גבעתיים – רחוב תפוצות ישראל 6
שעות פתיחה: ימים ראשון עד חמישי 07.30 – 18.00 יום שישי 07.30 – 15.00

טלפון: 050-3310331

 

צמיגי בועז

פנצריה בבת ים

אתם מתגלגלים לכם להנאתכם על הכביש ולפתע מרגישים שהאוטו קופץ לרגע, אתם ממשיכים לסוע ומרגישים שאחד הגלגלים לא עובד כשורה. מה אתם עושים? צמיגייה מומלצת באזור בת ים תעזור לכם בכל בעיה הקשורה בצמיגי רכבכם, החל מהחלפת הצמיג, תיקונו ואפילו קנייה של צמיג חדש בהתאם לרכבכם ולסוג הצמיג הנדרש.

כתובת: ישראל וישנגרד, המסגר 7, בית ים

 

צמיגי אלי

פנצריה בבת ים

פאנצ'ריה העוסקת בטיפול ותיקון כל הבעיות הקשורות בצמיגי וגלגלי רכבכם, החל מהחלפת ותיקון הצמיג ועד מכירה של צמיגים חדשים. כמו כן מי שיגיע לפנצריה המומלצת שבבת ים יוכל להנות ממגוון שירותים נוספים אותם מציע המקום כשביניהם גם החלפת מצבר ועוד מגוון טיפולי רכב.

כתובת: אהוד קינמון 16, בת ים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קצביות ואטליזים מומלצים בבת ים לשנת 2020