יום שני , ינואר 25 2021

הקצביות והאטליזים המומלצים
בבת ים לשנת 2021

שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מעוניינים בבשר איכותי? מצאנו לכם את הקצביות והאטליזים הכי מומלצים בבת ים לשנת 2021. 

בוטיק הבשרים של שינו ובניו בעל מסורת ארוכת שנים עוד מימי סבא שינו שהקים את המקום מתוך אהבה אמיתית לבשר ישראלי ואיכותי.

בקצביית שינו ובניו ניתן למצוא סוגי בשר פרימיום משובחים בעלי כשרויות מהודרות. המקום קיים כבר עשרות שנים וצבר וותק וניסיון בזכות האהבה שרוכשים הבעלים לבשר איכותי.

הבוטיק מתמקצע בעיקר בבשר אך מציע ללקוחותיו מוצרים נוספים כמו תבלינים יחויידים, שמנים, יינות, מנגלים ומגוון רחב של דגים איכותיים.
יש לציין כי המקום מסודר בצורה מעוררת השתהות, הבשר מוצג בצורה מסודרת ונקייה שעושה חשק לרכוש. 

קצביית הבוטיק עם 50 שנות נסיון מביאה ללקוחותיה את הבשרים הטובים ביותר בשוק.

כשאנחנו מגיעים לבחור את הבשר שלנו, אנחנו רוצים שמי שמייעץ לנו אכן מבין במה שקשור בבשרים. אטליז משה הוא בדיוק המקום שיודע לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. כנראה ש- 50 שנות ניסיון לא באות ברגל ויש לנו הרבה מה ללמוד ממי שעסק בבשר כל חייו. 

השירות המעולה והמקום המבריק הם רק ההתחלה- בקצביית משה תמצאו את מי שמבין בבשר איכותי ברמה גבוהה ומאפשר לצרכן לרכוש את הנתח המתאים לו ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע ולבחור. 

הסניף של שף הבשר בבת ים הוא אחד מהאטליזים המומלצים בעיר, עם רשימת לקוחות חוזרים שנהנים מבשר באיכות גבוהה ורמת שירות בלתי מתפשרת.

כשאנחנו מגיעים לבחור בשר מקצבייה אנחנו רוצים להיות בטוחים שמי שאנחנו מתייעצים איתו אכן מבין בבשר ויודע להתאים את הנתח הטוב ביותר עבורנו.

 

קצביית שף הבשר נמצאת בבת ים וסוחפת אליה שלל לקוחות מרוצים שנהנים מחוויית קנייה איכותית. המקום מציע שלל נתחים טריים ומאפשר ללקוחות לבחור את הבשר האיכותי ביותר בשוק.