יום חמישי , ספטמבר 24 2020
ראשי / אילן גזית מציג: בחירות בשלט רחוק

אילן גזית מציג: בחירות בשלט רחוק

המועמד השישי לראשון עיריית חולון הוא אילן גזית מטעם 'יש עתיד'

אילן גזית
אילן גזית

גזית חזר הבוקר (שלישי) לישראל לאחר שבוע של עבודה בגלזגו. למרות המרחק והעבודה המאומצת מעטים ידעו כי לא היה בארץ במשך אותו הזמן. כעת הוא מתכונן לעבור מחליפת הטרנינג לחליפת ראש העיר.
המועמד לראשות העיר אילן גזית, שבשבוע האחרון פעל במלוא המרץ לקידום הקמפיין שלו לראשות העירייה בעודו שוהה בסקוטלנד. ככה זה שמועמד 'יש עתיד' הוא גם שופט בינלאומי בהתעמלות מכשירים.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים –  בת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצהחולון ניוז – כל מה שקורה בעיר

 

אילן גזית

בראיון לחדשות 'בת-ים חולון ניוז' מספר גזית על השבוע האחרון שבו ניהל את הקמפיין בשלט רחוק, ומה יעשה כשיצטרך לוותר על כסא השופטים תמורת כסא ראש העיר-

איך הסתדרת עם ניהול הקמפיין תוך כדי?
"בשלט רחוק. הכל אפשר לעשות עם הווטסאפ. אני יו"ר יש עתיד בחולון מאז שנת 2015. יש לנו תא חזק מאד של מתנדבים שעושים כל מה שצריך. במשך הזמן שלא שפטתי עניתי על מיילים, עדכנתי את הפייסבוק והטוויטר, השבתי לשאלות. הרבה אנשים לא ידעו שאני בחו"ל".

תמשיך לשפוט גם אם תהיה ראש עיר?
"בוודאי שלא. עשיה ציבורית זאת לא משרה מלאה, אלא שתי משרות מלאות בעת ובעונה אחת. אני יודע שאצטרף לוותר על תחום הספורט, אבל יש לי מטרה חשובה יותר. במשך השנים שלי מסביב לעולם למדתי את החשיבות של אירועים כאלו וכיצד עיר בסדר גודל של חולון יכולה להיות בינלאומית. למרות שיש לי קריירה ענפה מאד בתחום הספורט, העשייה הציבורית קוראת לי".

 

סובו חולון מתוך אתר העירייה
סובו חולון מתוך אתר העירייה

למה תתגעגע?
"להמון דברים. זו המון עבודה לנפש. לפני שנה עשיתי את הקרבות במה ל-'סיפור הפרברים' בקאמרי שביים צדי צרפתי. זאת היתה תרפיה בשבילי".

מה תרצה לעשות בעיר?
"אני רוצה להחזיר את אירוע האופניים 'סובו חולון' שבו כל תושבי העיר יוצאים עם אופניים. אני רוצה לספר פעילויות ספורט לכל הילדים, גם ללא עלות. אני חושב שחינוך גופני הוא עניין חשוב מאד, וכמובן להמשיך ולהזניק קדימה את אירועי הספורט בעיר. בשנים האחרונות הנחתי את גרנד פריקס חולון, הגיע הזמן למשוך את זה קדימה. זו עיר עייפה מאד, הרבה דברים תקועים כאן וצריך לרענן את המערכת. זה כמו בהתעמלות אומנותית, אותו מתעמל לא יכול לשמור על אותה אנרגיה ואותה גמישות במשך עשרים דנה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי