יום חמישי , אוקטובר 1 2020
ראשי / בת ים שומרת על הסביבה

בת ים שומרת על הסביבה

שיתוף פעולה ייחודי של עיריית בת ים והמשרד להגנת הסביבה לקידום פעילויות בעיר לשמירה על הסביבה המיזמים הנבחרים יזכו סה"כ למימון של עד 140,000 ₪

מחזור. אילוסטרציה

עיריית בת ים בשיתוף עם המשרד להגנת הסביבה קוראת לתושבי העיר בת ים המעוניינים לפעול, להקים או לקדם פרויקט בתחומים חברתיים-סביבתיים, לקחת חלק בלתי נפרד מפעילות אזרחית קהילתית המסייעת לחיבור בין קהילות העיר לבין סביבתן. המיזם שיבחר יזכה למימון שנתי מתמשך בתחומי קיימות עד לסכום של 20,000 ₪ לשנת עבודה, כאשר התמיכה תינתן לעד 7 קבוצות.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

הקבוצות אשר יוכלו להגיש מועמדות לקול קורא הן קבוצות הפעילות מעל לשנתיים, ומורכבות מתושבי העיר, כמו כן על המיזמים להוכיח שיתוף מקסימלי של תושבים בפעילות השוטפת.

דוגמאות למיזמים עליהם ניתן להגיש מועמדות הם: שיקום שטח כדוגמת אימוץ אתר וגינות קהילתיות, מיזמים המאפשרים חשיפה של תושבים ותיירים לסיבת המרחב, מניעה וטיפול בפסולת, מיזמי אומנות בשימוש חוזר, יזמות כלכלית-חברתית כגון פיתוח עזק חברתי-סביבתי-מקומי ועוד.

יעניין אותך גם –

מצטרפים למאבק – תלמידי חולון תומכים בתושבי עזה
לא לאלימות כלפי נשים – עיריית חולון בצעד מרגש

פרטים נוספים ומילוי טופס להגשת מועמדות ניתן למצוא באתר העירייה, בעמוד 'קולות קוראים לעירייה'.

יש להגיש הצעות עד ליום 13.12.18 עד לשעה 24:00 לדוא"ל hadas-b@bat-yam.muni.il או ליחידה לקיימות ואיכות הסביבה, בכתובת סטרומה 1 בת ים. יש לקבל אישור במייל חוזר המאשר הגשת ההצעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי