יום שני , נובמבר 30 2020
ראשי / דירת פנטהאוז עם בריכה ברחוב אלי כהן בחולון מוצעת ב-2.8 מיליון שקל

דירת פנטהאוז עם בריכה ברחוב אלי כהן בחולון מוצעת ב-2.8 מיליון שקל

זוהי הפעם הראשונה בעיר שבה נבנות בריכות בדירות פנטהאוז במסגרת תמ"א 38 חיזוק

הדמיה פנטהאוז אלי כהן
הדמיה פנטהאוז אלי כהן

שתי דירות פנטהאוז עם בריכה בסטנדרט מפואר ויוצא דופן מוצעות למכירה כעת בפרויקט תמ"א 38 חיזוק ברחוב אלי כהן 6. פרויקט הבוטיק של קבוצת אזולאי ברחוב אלי כהן 6 בחולון מציע שתי דירות פנטהאוז בנות 4 חדרים בגדלים של 94 מ"ר + 100 מ"ר מרפסת הכוללת בריכה פרטית. היציאה למרפסת ולבריכה היא מסלון הדירה, וניתן ליהנות מהמראה של הבריכה גם כאשר נמצאים בתוך הבית.

זוהי הפעם הראשונה שבה נבנות בעיר בריכות בדירות הפנטהאוז במסגרת תמ"א חיזוק. הדירות שיוצאות כעת לשיווק הן דירות בוטיק בעלות רמת מפרט גבוהה, אשר נוספו לבניין במסגרת פרויקט תמ"א 38 ונמצאות כיום בשלבי ביצוע סופיים. בבניין קיימות 6 קומות בלבד, והוא נמצא ברחוב פנימי, שקט וחד סטרי, במרחק הליכה ממרכז נאות רחל, מתחנת רכבת יוספטל וקרוב ליציאה לנתיבי איילון. האכלוס המשוער של דירות הפנטהאוז הוא לקראת סוף השנה.

מנכ"ל הקבוצה, עו"ד דוד אזולאי, מסביר כי "פרויקטים של התחדשות עירונית מאפשרים לנו להציע דירות ייחודיות ואקסקלוסיביות. רוכשים רבים מחפשים את השילוב של איכות חיים ויוקרה לצד מגורים בבניין שקט במרכז העיר, ולא מוצאים פתרון בפרויקטים חדשים הכוללים בעיקר מגדלי מגורים".

חולון נמצאת בתנופת פיתוח של התחדשות עירונית, כאשר הפעילות בעיר מהווה כ-5% מסך הפרויקטים בישראל. כ-70 פרויקטים בעיר כבר יצאו לדרך או אוכלסו וכ-120 אחרים ממתינים להיתר, כך לפי ניתוח המומחים של אתר מדלן. מיקומה האטרקטיבי של חולון וקרבתה הגדולה לתל אביב ולמרכזי תעסוקה אחרים במרכז הופכים אותה ליעד מועדף ובעל כדאיות כלכלית לפרויקטים מסוג זה.

"קבוצת דוד אזולאי" הוקמה בשנת 2005 על ידי היזם ועורך הדין דוד אזולאי, המשמש מנכ"ל, ובהמשך חבר אליו השר לשעבר, ד"ר רענן כהן, המשמש יו"ר. בשנים הראשונות עסקה בעיקר בתחום הביצוע, ועבדה עם חברות מהגדולות בשוק. עוד עסקה ביזמות ובנייה של מבני תעשייה ומרכזים מסחריים. בשנים האחרונות החברה עוסקת ביזמות וביצוע עצמי בתחום הבנייה למגורים ופרויקטים בעירוב שימושים ומנהלת שני פרויקטים גדולים למגורים בנתניה. עוד פעילה החברה בתחום ההתחדשות העירונית: לחברה 10 פרויקטים של התחדשות עירונית ובנייה חדשה בחולון, נתניה ובת ים, ביניהם פרויקטים ששיווקם הסתיים ואחרים שנמצאים בשלבי ביצוע שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי