יום שני , נובמבר 30 2020
ראשי / הדרך אל התמ"א: חולון מקימה מינהלת להתחדשות עירונית

הדרך אל התמ"א: חולון מקימה מינהלת להתחדשות עירונית

המינהלת תפעל על מנת לשפר איכות חיי התושבים וסביבת המגורים באמצעות קידום פרויקטים של פינוי-בינוי. פעילותה תחל בעוד מספר שבועות

חלום של כל בעל דירה ישנה, צילום: יח"צ
חלום של כל בעל דירה ישנה, צילום: יח"צ

בימים אלו מקימה עיריית חולון באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח חולון את המינהלת להתחדשות עירונית של העיר. מנהלת המינהלת, לירן אדרי, אשר החלה לאחרונה את עבודתה, עוסקת כעת בגיבוש תכנית העבודה, גיוס עובדי המנהלת ומשאבים נוספים.

יעניין אותך גם

כשיש שרים לא צריך פרוטקציה: ברוט פתח את מטה הבחירות

לקראת אירוע הקיץ לילדים בהיכל טוטו: הצצה לעולמם של המכורים ללגו

יתמקדו בשכונות הוותיקות של העיר, צילום אילוסטרציה
יתמקדו בשכונות הוותיקות של העיר, צילום אילוסטרציה

לירן, תושבת העיר חולון, הינה בעלת תוארMBA ביזמות ובחדשנות מטעם המכללה למינהל ו-MS באסטרטגיה עסקית ויזמות מטעם אוניברסיטתCUNY בניו יורק. ללירן ניסיון רב שנים של ניהול פרויקטים בחברת יזמות ובנייה לרבות הוצאה לפועל וליווי פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית .

פנינה שנהב, מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח חולון: "המינהלת שמה לה למטרה לשפר את איכות חיי התושבים וסביבת המגורים באמצעות קידום פרויקטים להתחדשות עירונית, פינוי בינוי ותמ"א 38. המינהלת תפעל ליצירת שיתוף פעולה והלימה בין הצרכים של תושבי העיר, מדיניות העירייה ואפשרויות יזמיות".

שיפור איכות חיי התושבים דרך פינוי בינוי, צילום אילוסטרציה
שיפור איכות חיי התושבים דרך פינוי בינוי, צילום אילוסטרציה

יצוין, כי במסגרת תכנית העבודה תיזום המינהלת גם פרויקטים של התחדשות עירונית לשם זירוז יישום התהליך, תוך התמקדות בשכונות הוותיקות של העיר. בכוונת המינהלת לפעול להנגשת המידע לתושבים באמצעות כנסי הסברה, שיסייעו להם וליזמים להגדיר את צרכיהם, ייעוץ פרטני, קורסי העשרה לתושבים בנושא תהליכי התחדשות עירונית וכן תקים פורטל אינטרנטי ייעודי. המינהלת תחל את פעילותה בעוד מספר שבועות ותצא על כך הודעה מסודרת לתושבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי