יום שלישי , אוקטובר 20 2020
ראשי / חולון: 38,784 תלמידים פתחו היום את שנת הלימודים

חולון: 38,784 תלמידים פתחו היום את שנת הלימודים

למעלה מ-40 מיליון ₪ הושקעו בעבודות בינוי, שיפוץ ושדרוג של מוסדות החינוך לרווחת התלמידים והצוותים

מתחילים את השנה החדשה
מתחילים את השנה החדשה

בתום תקופה של עבודות שיפוצים אינטנסיביות בגני הילדים ובבתי ספר בעיר בתקציב עירוני חסר תקדים, החלו הבוקר 38,784 תלמידים בחולון את שנת הלימודים כסדרה. ההשקעה פר תלמיד גדלה השנה והיא עומדת על 14,038 ₪ בתקציב השוטף (לא כולל בינוי ושיפוץ מוסדות חינוך).

 

מתחילים את השנה החדשה
מתחילים את השנה החדשה

בכירי העירייה ומינהל החינוך העירוני סיירו הבוקר במוסדות החינוך ברחבי העיר ואיחלו לתלמידים ולצוותי החינוך שנת לימודים פורייה ומוצלחת. הסיור החל במעבר החצייה קרבת בית הספר היסודי "ביאליק", שבו שוחחו עם הילדים וההורים בדרכם לבית הספר תוך שהם חוצים בבטחה את הכביש בסיוע משמרות הזה"ב. לאחר מכן השתתפה הפמליה בטקס פתיחת שנת הלימודים בבית הספר הממ"ד יסודי ישורון ובירכה את התלמידים בכיתה. בבית הספר היסודי הס נקבעה בדלת הכניסה מזוזה חדשה לאחר עבודות שיפוץ נרחבות שנעשו בביה"ס, אשר הוצגו בפני האורחים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות חולון – להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן


מתחילים את השנה החדשה
מתחילים את השנה החדשה

בהמשך ביקרו בכירי העירייה בכיתת הוותיקים בתיכון אילון, שבו לומדים זו השנה השנייה גימלאים מהעיר. מדובר בכתה בת  30 גימלאים צמאי דעת, שבאים לתיכון פעמיים בשבוע ל- 4 שעות בכל פעם ולומדים את המקצועות הנלמדים בתיכון כמו תנ"ך, היסטוריה, ספרות, אזרחות, אנגלית, ערבית ואמנות. מורי התיכון הם אלה שמלמדים גם את הגימלאים, אשר שותים בצמא את דברי מוריהם. כמו כן, הם משתתפים בפעילויות החברתיות בבית הספר כמו טכסים, הרצאות והצגות. בעיר פועלות מספר כיתות גימלאים: 2 בתיכון קריית שרת, 2 בתיכון קוגל, אחת, כאמור, באילון והשנה תיפתח גם כיתה בעתידים.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – בת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – חולון ניוז – כל מה שקורה בעיר

 

מתחילים את השנה החדשה
מתחילים את השנה החדשה

בהמשך כלל הסיור גם ביקור בגן אלון שהינו גן קינסתטי, כלומר: גן ששם דגש על פעילות פדגוגית בתנועה ולפיכך ישנם בו מתקני כושר מותאמים לילדים קטנים ואביזרי כושר לפעילות גופנית כחלק מהתהליך הפדגוגי. התחנה האחרונה של המשלחת העירונית היתה מרגשת במיוחד: ביקור בכיתת חטיבה צעירה  של החינוך המיוחד בבית הספר היסודי בן גוריון. זו הפעם הראשונה שבחולון שנפתחת כיתה כזו, וזאת מתוך כוונה ליצור פעילות משותפת של ילדי הכיתה עם כלל תלמידי א' בבית הספר. בכיתת הגן הוקמה סביבה גנית עם פינות המוכרות לילדים מהגן כמו מטבח, פינת משפחה ועוד.

בהצלחה לילדי חולון!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי