יום שני , נובמבר 30 2020
ראשי / חולון / מצדיעים להם: שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל יצוין בחולון

מצדיעים להם: שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל יצוין בחולון

שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל יצוין בחולון וברחבי הארץ בין התאריכים 8.7.18-27.6.18 ובמסגרתו, תינתן הטבה לחיילים תושבי חולון – כרטיס כניסה לספארק המים ימית ב-10 שקלים בלבד.

חולון אומרת תודה לחיילים
חולון אומרת תודה לחיילים

מדובר בשיתוף פעולה של מחלקת הצעירים בעיריית חולון עם סניף חולון של "יחד למען החייל", בראשותו של שאול הרשטט. בנוסף, מפרסמת עיריית חולון בימים אלה שלטי חוצות ברחבי העיר ובהם מסר של הבעת תודה לחיילים.

עיריית חולון מוקירה את פעילותם של חיילי צה"ל תושבי העיר במשך כל השנה ומעניקה להם תווי קנייה בסך 100 שקלים כל אחד בראש השנה ובפסח. כמו כן, ניתנות הנחות משמעותיות לציבור זה במוסדות התרבות והבילוי (בהצגת תעודת חוגר וספח תעודת זהות). בין ההטבות: כניסה חינם להצגות תיאטרון לחיילים בסדיר בתיאטרון חולון (על בסיס מקום פנוי) והנחה בכניסה למופעי אמרגן ולפסטיבלים; כניסה מוזלת לסרטים בסינמטק; כניסה מוזלת למוזיאון העיצוב; הנחות ברישום לסדרות הקורסים "תרבות ודעת" של המדיטק; הנחה בכניסה למועדונים בריזה, נפשונית וספארק המים ימית וכן הנחה ברכישת מנוי ועוד…

בהקשר זה יצוין כי עיריית חולון מעניקה הנחה בארנונה בת 5 אחוזים לחיילי המילואים תושבי העיר. זאת, כביטוי להערכה שרוחשת העיר למאמץ שעושים חיילי המילואים לטובת המדינה. בתוך כך, בקרוב תחל לעבוד במחלקת הצעירים רכזת חיילים משוחררים שתעניק הכוונה והכנה לאזרחות באליעזר – מרכז הצעירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי