יום חמישי , יולי 9 2020
ראשי / חולון: לא אספתם אחרי הכלב? זה סכום הקנס שתשלמו על העבירה

חולון: לא אספתם אחרי הכלב? זה סכום הקנס שתשלמו על העבירה

הפיקוח העירוני ממשיך באכיפת החוק על מי שנתפס מלכלך את השטח הציבורי

צילום: עיריית חולון
צילום: עיריית חולון

לצד החלפת למעלה מאלף סלי רחוב (אשפתונים), להוספת סלים חדשים ולשיפור המשמעותי בפינוי האשפה, גם הפיקוח העירוני משקיע מאמצים מרובים באכיפת חוקי העזר העירוניים למניעת מפגעים ושמירת הסדר והניקיון. דגש מיוחד ניתן לנושא אי איסוף צואת כלבים ואתמול (רביעי) בשעות הבוקר נרשמו מספר קנסות בגין זה על סך 320 ₪ כל אחד לפי סעיף 12(ב) לחוק העזר העירוני לחולון "אי איסוף גלליו של בעל חיים ממקום ציבורי".

צילום: עיריית חולון
צילום: עיריית חולון

בנוסף, נתפס כלב מסוכן משוטט מסוג פיטבול ללא רצועה ומחסום ולבעליו נרשם קנס על סך 475 ₪ עפ"י סעיף 2 (א) לחוק העזר העירוני לחולון בדבר החזקת כלבים בתחום הרשות המקומית.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות חולון – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצהחולון ניוז – כל מה שקורה בעיר

צילום: עיריית חולון
צילום: עיריית חולון

פעילות זו מצטרפת לאכיפה השוטפת הנעשית בעיר בנושאים שונים, הנוגעים רובם ככולם לשמירת הניקיון והסדר במרחב הציבורי למען איכות החיים של התושבים. כך, למשל, רק בשבוע שעבר, ניתנו קנסות לעסק לממכר מזון מהיר ברח' סוקולוב בגין הוצאת פסולת מחוץ למיכלי האשפה;  בגין הוצאת גזם שלא ביום ההוצאה ברח' בר אילן; בגין אי איסוף צואת כלבים ברח' יפו; בגין שפיכת מלט על הכביש מאתר בנייה ברח' ברזילי; בגין רכב נטוש לפני גרירה ברח' צפניה; בגין הוצאת קרטונים על המדרכה שלא ביום ההוצאה  ברח' קריית שמונה;  בגין השארת פסולת ובגדים בשטח הרחוב ומסביב למיכלי אשפה ברח' המעורר ועוד.

כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן
לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים בת ים חולון ניוז

צילום: עיריית חולון
צילום: עיריית חולון

הפיקוח העירוני ימשיך באכיפת חוקי העזר העירוני בכל רחבי העיר ובעירייה קוראים לתושבים לפעול על פי החוק ולהימנע מאי נעימויות. בנוסף, מדגישים בעירייה, כי רק ביחד (העירייה והתושבים) נוכל לשמור על עיר נקייה ומסודרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי