יום חמישי , אוקטובר 22 2020
ראשי / קאט דה בולישט – מה תעשו עם הרכבת הקלה בחולון?

קאט דה בולישט – מה תעשו עם הרכבת הקלה בחולון?

מיוחד לבת ים חולון ניוז - התושבים שואלים המועמדים מתחייבים. השבוע השאלה למועמדים - כיצד אתם נערכים לכניסתה של הרכבה הקלה לחולון?

קאט דה בולשיט

קאט דה בולשיט – תושבי חולון שואלים, המועמדים לראשות העיר מתחייבים. כיצד נערכים המועמדים לראשות העיר חולון לכניסתה של הרכבת הקלה. מה יהיה על בתי העסק, כיצד יתמודדו עם הבעיות של התחבורה הציבורית ומה התוכנית שמביא כל מועמד להתמודד עם הרכבת הקלה. מערכת בת ים חולון ניוז פנתה לכל המועמדים לראשות העיר.

מוטי ששון, אילן גזית,קרן גונן סרבו למסור התחיבות לציבור.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות חולון – להצטרפות
כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן

משדרגים את תשתיות הביוב בחולון

מיקל בוזגלו : ברחוב סוקולוב הרכבת צריכה להיות תחתית

מיקל בוזגלו

"הרכבת הקלה היא בהחלט פרויקט לאומי שצריך להיערך בצורה נכונה , ראשית יש לפעול שהרכבת הקלה שתעבור בציר המרכזי של העיר רחוב סוקולוב תהיה רכבת תחתית כפי שעיריית תל אביב ורמת גן נאבקו בצירים מרכזיים לשקע את מסלול הרכבת , מעבר לכך רק עמידה נכונה מול משרד התחבורה וידע מוקדם תאפשר לפרויקט הלאומי להפוך לדבר מבורך ולא נזק לעסקים למרכז העיר , מבחינתנו רכבת הקלה היא דבר חשוב שמשרד התחבורה תכנן,  אומנם באיחור רב, אך עדיף מאוחר מאשר אף פעם , נעמוד על כך שהעסקים יפוצו במסגרת החוק".

 

מורן ישראל: אקים מטה עירוני לעסקים ולתושבים במתווה הרכבת

מורן ישראל, צילום: יח"צ

"כניסת הרכבת הקלה לעיר היא דבר מבורך, אך עלינו להיערך לכך מראש. בכוונתי כראש עיר להגדיר מטה עירוני לעסקים ולתושבים במתווה הרכבת, בכדי למזער פגיעה אפשרית בהם. שני הקווים המנחים יהיו תיאום ושקיפות. תיאום מלא מול משרד התחבורה ונת"ע מחד ושקיפות מלאה אל מול התושבים והעסקים, הן בשיח והן במתן הפתרונות.

 

 

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים בת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – חולון ניוז – כל מה שקורה בעיר

 

שי קינן: אהיה בשיח שוטף עם בעלי העסקים בסוקולוב

שי קינן

"פרויקט הרכבת הקלה היינו ממשלתי ולא עירוני. תקופת העבודות תהיה מאתגרת עבור העסקים והעיר ולכן דרושה מנהיגות אחרת. מנהיגות משתפת ומכילה. מנהיגות שמקבלת החלטות יחד. אהיה בשיח שוטף עם בעלי העסקים בסוקולוב ואעשה כל שלאל ידי לסייע להם על מנת שנעבור בהצלחה את האתגר הזה יחד."

תגובה אחת

  1. ד"ר קרן גונן: "בעוד מספר חודשים יתעוררו תושבי חולון למציאות אחרת. מציאות בה פרויקט מדינה לאומי נכנס לעיר שלהם, לרחובות שלהם, לגינה הציבורית שלהם בלי אף גורם שמפקח עליו, גורם בלתי תלוי.
    בין החלום של רכבת מול הבית שמעלה את מחירי הדיור ומשפרת את איכות החיים לבין המציאות, יש פער גדול שחשוב שתכירו אותו לפני שיהיה מאוחר מידי.
    השבוע בחוג בית שקיימתי שמעו התושבים הגרים בסמוך לתוואי הרכבת את האמת מאחורי הסיפור של הרכבת והבינו שיש לסיפור הזה צדדים נוספים ומהותיים על החיים שלהם. אמרתי להם שיהיו השלכות על ביתם וכיסם, אם העיר לא תדע להיערך ולהתכונן לרכבת הקלה תהיינה לכך השלכות מרחיקות לכת לשנים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי