שבת , אוגוסט 15 2020
ראשי / תושב חולון מואשם בסירסור נשים לזנות

תושב חולון מואשם בסירסור נשים לזנות

תושב חולון מואשם בסירסור נשים לעבודה בזנות בארץ. שלושה כתבי אישום נוספים ניתנו לשלושה סרסורים נוספים שפעלו יחד איתו.

סרסור לזנות. אילוסטרציה
סרסור לזנות. אילוסטרציה

ויטלי  דוידוב, 35 מחולון, נעצר בחודש שעבר בחשד לקשירת קשר לשידול נשים לעבודה בזנות בארץ. דוידוב, יחד עם עוד שלושה נאשמים יצרו קשר עם ישראלי המתגורר בבילרוס אשר גייס עבורם נשים לעבודה בזנות.

דווידוב תיאם את העברת הנשים לישראל, וכן איתר גברים שהיו מוכנים להעיד על כך שאותן נשים מגיעות לארץ לביקור ידידותי. זאת על מנת למנוע מרשויות החוק לבחון לעומק את כוונותיהן של הנשים המגיעות לארץ. דווידוב אף פרסם את תמונות הנשים באתר אינטרנט לפרסום שירותי מין, תחת מודעת כיסוי לפיה הן מספקות שירותי עיסוי בדירות פרטיות, לרבות שלוש דירות פרטיות בחולון.

בחקירה התברר כי הצעירות שהגיעו לארץ נאלצו לעבור מבחני קבלה שכללו ביצוע מין אורלי באחד הסרסורים. אחת הנשים סיפקה שירותי מין ל-266 לקוחות, מהם גבתה כ-123 אלף שקלים. את מחצית הכסף נאלצה להעביר לנאשמים.  סך הכל הובאו לארץ חמש נשים בדרך זו.

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים –  בת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – חולון ניוז – כל מה שקורה בעיר

הפרשה הגיעה לסיומה כאשר אחת הנשים דיווחה על המתרחש למשטרת בילרוס שיצרה קשר עם משטרת ישראל. האזרח הישראלי שהיה איש הקשר בבילארוס עדיין מצוי במעצר במינסק.

השופטת מיכל אגמון-גונן האריכה את מעצרם של שלושה מהחשודים במעשה. עוה"ד אורי בן נתן ומעין ישראלי ממשרדו, סנגוריו של דוידוב: "מדובר בנשים שהגיעו מרצונן החופשי, ומבלי שאיש כפה את הגעתן לארץ. הן נכנסו לישראל כתיירות, ועסקו במה שעסקו מרצונן החופשי והמלא,. במצב דברים שכזה, הרי שלא נעברה עבירה, וככל שבית המשפט ייחשף לחומר הראיות ויקבע שכך הם פני הדברים, קרוב לוודאי שהנאשמים ישוחררו מהמעצר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי