יום חמישי , אוקטובר 22 2020
ראשי / תפסה אומץ – קרן גונן תתמודד מול מוטי ששון בחולון

תפסה אומץ – קרן גונן תתמודד מול מוטי ששון בחולון

בשבוע שעבר השיקה המתמודדת לראשות העירייה, ד"ר קרן גונן, את מצע הבחירות שלה. הקמפיין מלווה ב אתר אינטרנט מושקע וחדשני, דף פייסבוק ייעודי וסלוגן "התושב בראש העיר", המתחבר לאמירות של גונן כי חובה לשנות את סדרי העדיפות והתקציבים עבור התושב הנמצא בראש סדר העדיפויות.

קרן גונן
קרן גונן

ראוי לציין, כי ד"ר גונן היא הראשונה מבין המתמודדים בחולון שהצהירה בגלוי על התמודדותה לראשות העיר וכעת גם הראשונה החושפת את מצע הבחירות שלה ד"ר גונן שניהלה בעברה מרכז טיפולי כולל את מרכז מ.ט.ר.ה של עיריית חולון בחרה לרוץ לראשות העיר כבר לפני כחצי שנה והתפטרה לשם כך מתפקידה, זאת כדי להשקיע את כולה במרוץ זה.

בחודשים האחרונים ישבה ד"ר גונן עם אנשי מקצוע, פעילים חברתיים, בכירים ברשויות מהעבר ובהווה ובנתה בשיתופם את תוכנית העבודה המכונה "תכנית 6 השלבים", עוסקת בשיפור השירות בעיריית חולון לתושבים כולל שירות מקוון מרחוק, החזרת מרכזי הקניות והבילוי לרחובות העיר כדוגמת סוקולוב שהוזנח בשנים האחרונות, הורדת מחירי הבריכות העירוניות באופן משמעותי לתושבי חולון וכן שיפור וניהול קבלני הנקיון בעיר, התשתיות, החינוך והרווחה, מהם היא מגיעה.

באתר מציעה ד"ר גונן לתושבים לתמוך בה באמצעות התחברות לקהילה ההולכת וגדלה סביבה וכן הצטרפות לביקורי בית וכנסים שהיא עורכת. בנוסף, מזמינה ד"ר גונן כל אדם שיכול לתרום למפלגה החדשה כסף באופן מקוון, זאת כדי לא להיות מחוייבת לאף אדם, לא פוליטי ולא עסקי במידה ותזכה בבחירות.

ד"ר גונן: "מי שבוחר להתמודד לראשות עיר ראוי שיוכיח לתושבים שזה הדבר החשוב ביותר עבורו ולא יעשה זאת מתוך נוחות, בזמן שנוח לו. אני ויתרתי על חיי הקודמים והאישיים ושילמתי מחיר כבד, זאת מתוך אמונה בדרך לשנות עבור תושבי חולון את העיר מן הקצה אל הקצה. אני חושב שאחרי שנים רבות חולון צריכה מחשבה חדשה ורעננה. אני גאה בכך שאיני פוליטיקאית אלא אשת טיפול המכירה היטב את העולם הציבורי והעסקי ומחויבת רק לתושבי חולון, אותם אני באה לשרת.

ראיתי בחיי פוליטיקאים מהקואליציה ומהאופוזציה שישבו שנים במקומות המשפיעים, ובחרו שלא לשנות מסיבות שונות. התושב בחולון יודע לזהות מי בא לשנות ומי מתעורר רגע לפני הבחירות מלא בהבטחות. תושבי חולון שמכירים את השינויים מרחיקי הלכת שעשיתי בתחומי העיסוק הקודמים שלי, צריכים לבחון אותי על בסיסם ועל בסיס התוכנית שאני מציעה כיום. מי שיזם בנשמתו, ימצא את הדרך לעשות ולשנות, גם בראשות עיריית חולון. אני מזמינה את הציבור ללמוד את תוכנית העבודה שלנו ולהיות חלק פעיל בהבעת דעתו עליה, כיוון שהיא נועדה עבורו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי