שבת , ינואר 22 2022
ראשי / בת ים / צרכנות / חנות חיות בבת ים – האם משתלם לגשת או לקנות דרך האינטרנט?

חנות חיות בבת ים – האם משתלם לגשת או לקנות דרך האינטרנט?

אין זה סוד שאחד השינויים המשמעותיים ביותר שהתרחשו בתחום הצרכנות בכלל ובפרט בכל מה שקשור לצרכנות עבור חיות מחמד, זו היכולת שלנו לבחור האם לקנות מוצרים דרך חנות פיזית, באופן פרונטאלי, כפי שהיינו רגילים במשך שנים, או שמא לקנות דרך אתר אינטרנט של חנות חיות כזו או אחרת.

בסט לינקס- קרדיט אלמנטס אנבטו
קרדיט: אלמנטס אנבטו

אם נניח אנחנו מחפשים חנות חיות בבת ים, סביר להניח שלא מעט חנויות יציעו לנו את שתי האפשרויות גם יחד, ויאפשרו לנו לבחור בין אופציות השירות השונות. אנחנו יכולים לבחור האם ללכת אל החנות פיזית בשביל לקנות מוצרים כאלה ואחרים, או אם אנחנו רוצים לקבל משלוח של הקנייה שלנו אל הבית או העסק שלנו, בין אם עשינו הזמנה באינטרנט או בטלפון.

למה זה צריך לשנות לנו?

מעבר לשאלת הנוחות, האם לגשת אל חנות חיות בבת ים באופן פיזי לקנות את המוצרים השונים או לבצע את הרכישה דרך האינטרנט, שאלה שהיא משמעותית שכן היא משפיעה על משך הזמן שנשקיע בתהליך, השעות בהן נוכל לבצע אותו, עלויות נלוות (נסיעה, חנייה), הרי שיש כאן גם שאלה בהקשר של יכולת הבחירה שלנו בין מוצרים שונים ויש כאן גם שאלה, מהי הדרך החכמה לבחור מוצר כזה או אחר.

בעיקרון, כשאנחנו ניגשים אל חנות חיות בבת ים באופן פיזי, אנחנו מוגבלים מבחינת היכולת שלנו לבחור בין מוצרים שונים, ואנחנו מוגבלים גם ביכולת שלנו לבדוק היכן נוכל לקבל את המוצר במחיר המשתלם ביותר.

לעומת זאת, כשאנחנו עושים את הרכישה דרך אתר אינטרנט של החנות, יש לנו אפשרות לקבל את כל המידע על המוצר, יש לנו אפשרות לבצע השוואות בין מוצרים שונים, בין אם זה של חנות ספציפית או בין מוצרים של חנויות שונות, ויש לנו הרבה יותר מידע נגיש, זמין ונוח לשימוש.

מעבר לכך, כאמור, אנחנו יכולים לעשות סקר שוק בין האתרים השונים, בין מוצרים שונים, ולהגיע בסופו של דבר להחלטה, היכן נוכל לרכוש את המוצרים הטובים במחיר המשתלם ביותר עבורנו. על פי מה שאנחנו יכולים למצוא.

איך נכון לרכוש מוצרים לחיות מחמד באינטרנט

צריך לומר, למרות שלכאורה יש לנו מגוון אפשרויות, ללא הגבלה, לרכישה דרך האינטרנט, הרי שבסופו של דבר, אנחנו צריכים להחליט איפה הכי משתלם לנו לבצע את הרכישה. למשל, האם נכון לבצע אותה דווקא דרך חנות חיות בבת ים או דרך חנות חיות מעיר אחרת.

זה תלוי בסוג המוצרים שאנחנו יכולים למצוא בחנות או באתר מסוים, זה תלוי במחיר שגובים מאיתנו וכן זה תלוי ברמה מסוימת בשאלה כמה זמן ייקח למשלוח להגיע אלינו, כמה הוא יעלה לנו, והאם באמת אנחנו חוסכים כאן עלויות וזמן בתהליך הרכישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בסט לינקס pixabay

עולם של סאונד איכותי – הכל על פטיפונים