שבת , נובמבר 27 2021
ראשי / מדורים / המומחים / שיפור מהירות אתר

שיפור מהירות אתר

הגלובליזציה שהפכה את כולנו למי שצריכים להיעזר ברשת כדי לקדם מוצרים כאלו ואחרים, הרימה את ראשה הרבה לפני שמגיפת הקורונה פרצה אל חיינו. אבל אנחנו כן יודעים להגיד כי מדובר על מגיפה שזירזה את התהליך במידה רבה. היום, אנחנו לא יכולים כמעט לדמיין את החיים שלנו בלי אינטרנט, אנחנו כבר כמעט לא רוכשים בשום מקום אחר.

בסט לינקס קרדיט תמונה: freepikservers-data-center-room-with-bright-speed-light-through-corridor
צילום:freepik

אם אתם שואלים איך אנחנו יודעים זאת, אנחנו יכולים לספר לכם כי נתונים מכל רחבי העולם מצביעים על מגמה הולכת וצומחת של רכישה דרך האינטרנט. רק כדי לסבר את אזנכם, כבר היום, אפילו בכפרים המבודדים בסין, לכל אחד יש טלפון חכם. אולי הם מבשלים את ארוחותיהם במרכז הבית על גבי מדורות, אבל היום חקלאי בכל רחבי המדינה יכול לקחת הלוואה דרך הנייד.

כלומר, אנחנו מדברים על עידן בו אפילו העניינים ביותר כבר נהנים מפירותיו של האינטרנט ושל האפשרות למצוא כל דבר בו ולכן חשוב מאוד לבצע שיפור מהירות אתר בכדי לשפר את חווית הגלישה הם מעוניינים בזכות אותו טלפון שהפך למאין מחשב קטן, איכותי וחכם.

אתם, בתור סוחרים ומייצרים בעולם החדש, לא יכולים כמובן להרשות לעצמכם להישאר מאחור. אתם חייבים לקחת את מקומכם בעולם הזה, זה שיביא אתכם לפעול גם. האופן בו האתר שלכם נראה משפיע באופן הישיר ביותר על מידת הרצון של לקוחות נוספים להיכנס אליו, על הופעה של לקוחות חדשים ומכאן גם של מידת הפופולאריות שלכם ברחבי הרשת, מה שכמובן משפיע על מנוע החיפוש של גוגל המתלבט כל העת איזה אתר הוא האתר הרלוונטי ביותר עבור לקוח פוטנציאלי המקליד את מילות החיפוש הרלוונטיות דרך האינטרנט.

ישנם כאמור, מספר אלמנטים המשפיעים על איכות הבילוי באתר עבור המשתמשים הפוטנציאליים. על כולם נדבר בהרחבה ממש עכשיו, כמובן שגם על מהירות הגלישה באתר.

לפני שנדבר על מהירות הגלישה באתר, בואו נדבר רגע עליכם

חישבו, בראש ובראשונה על עצמכם. מתי אתם מרגישים שאתם נהנים מבילוי בתוך אתר אינטרנט זה או אחר?  ולא סתם, כזה המנסה למכור לכם משהו. הרי לאורך כל הדרך, משחק המוחות אותו מקיימים אנשי המקצוע העוסקים בשיווק מול הלקוחות הוא הדרך לפתות אותם להיכנס לאתר האינטרנט אליו אנחנו מעוניינים שיכנסו, בלי שאלו ירגישו כי יש מי שדוחף להם תוכן שיווקי גם אם זה בדיוק מה שאנחנעושים באותו הזמן ממש.

מהירות הגלישה היא למעשה אחד הפרמטרים דרכם אנחנו יכולים להבטיח כי הגולשים ימשיכו לבלות באתר האינטרנט, כמעט בלי שליטה. מה שכדאי אולי להגיד בנוסף הוא שכאשר אנחנו מנצלים נכון את מהירות הגלישה אנחנו יכולים להוביל את הלקוחות שלנו לאיזור הרכישה במהירות רבה יותר משאנחנו יכולים לדמיין.

את מהירות הגלישה ניתן לשנות בכלים שונים. ההמלצה היא כמובן לפנות לגורם מקצועי שיעזור לכם לאורך התהליך באופן הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בסט לינקס פיקסביי httpswww.b-hnews.co.il ארנק לגבר

מהן המתנות הכי פופולריות לגבר ואיך להפוך אותן לייחודיות ולא בנאליות?