שבת , ינואר 22 2022
ראשי / מדורים / צרכנות / הלוואות בתקופת הקורונה

הלוואות בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה היא תקופה לא פשוטה להתמודדות מכל הבחינות. מבחינה כלכלית, מרבית האוכלוסייה וכן מרבית העסקים ספגו פגיעה כלכלית.

ליעד מרום canva הלוואות
צילום:canva

לא מעט אנשים איבדו את העבודה שלהם או יצאו לחופשה ללא תשלום, כאשר הסכום החודשי שמוצע להם מהביטוח הלאומי כדמי אבטלה, לא תמיד מספיק גבוה. לא מעט עצמאיים אינם זכאים כלל לסיוע כלשהו מהמדינה וניתן לומר שהמצב הכלכלי של לא מעט אנשים לא פשוט כלל. בתקופה זאת, לא מעט אנשים מחפשים הלוואות. על אף שניתן למצוא לא מעט הלוואות מיוחדות לתקופת הקורונה, חשוב מאוד לבחור את ההלוואה הרלוונטית לכם בצורה הטובה ביותר.

הלוואות בנקאיות לתקופת הקורונה

לכאורה, הדבר הפשוט ביותר שיש לעשות כאשר זקוקים להלוואה זה פשוט לפנות לבנק שלכם. הבנקים השונים מציעים ללקוחותיהם כיום הלוואות מיוחדות לתקופת הקורונה. אולם, מכיוון שמדובר על תקופה לא פשוטה להתמודדות מבחינה כלכלית גם עבור הבנקים, הרי שלא פעם ההלוואות שמוצעות על ידי הבנקים בתקופה זאת יהיו בריבית גבוהה ועל כן, על אף שמדובר על הלוואה מפתה שכן ניתן לקבל אותה בנוחות ובקלות ולא פעם גם אונליין, הרי שחשוב מאוד לבדוק את אחוזי הריבית המוצעים על ההלוואה. הלוואה שאחוז הריבית שלה גבוה איננה כדאית. גם אם אתם במינוס, יתכן מאוד שהריבית אשר אתם משלמים על חריגה ממסגרת האשראי שלכם נמוכה יותר מהריבית על ההלוואה שתיקחו מהבנק.

הלוואה מגופים חוץ בנקאיים

מלבד הלוואות הבנקאיות ניתן למצוא בתקופת הקורונה גם הלוואות מגופים חוץ בנקאיים כאשר המוכרים שבהם הן חברות האשראי. כמעט כל חברת אשראי מציעה כיום מגוון הלוואות בסכומים יפים עבור הלקוחות שלהם או עבור כלל הלקוחות. הלוואה מחברת האשראי גם היא נראת כמו דבר שכדאי לבחור בו וזאת בשל הקלות שבה ניתן לקבל את ההלוואה ופריסת ההלוואה הנוחה לפרק זמן משמעותי. יחד עם זאת, גם במקרה הזה חשוב מאוד לבדוק את יכולת ההחזר שלכם על ההלוואה וכמובן את הריבית על ההלוואה. אין ספק שלא כדאי לבחור בהלוואה אשר הריבית עליה גבוהה מדי. בטרם תבחרו בהלוואה חוץ בנקאית כלשהי בתקופה זאת, כדאי שתבדקו את כל הנתונים השונים אודותיה.

הלוואות חברתיות

הלוואות חברתיות הן הלוואות הניתנות לאנשים או עסקים ללא צד שלישי. כלומר, כאשר אין גורם מתווך כלשהו אין גם צורך לשלם את דמי התיווך. ההלוואות החברתיות מתבצעות בעולם המקוון באמצעות פלטפורמות פיננסיות ספציפיות שהוקמו עבור מטרה זאת. בכדי לקבל הלוואה חברתית יש להתחבר לפלטפורמה הנבחרת המקוונת בתחום ההלוואות החברתיות. בכניסה ניתן להגדיר את עצמכם כמשקיעים בהלוואות חברתיות או כמבקשי הלוואות חברתיות. מטרתה של הפלטפורמה היא לתווך בין המשקיעים שהם גם המלווים לבין הלווים. לא פעם הפלטפורמה מציעה למשקיע להגדיר סכום כלשהו שהוא מוכן להשקיע כהלוואה שתהיה רלוונטית לכמה לווים ולא רק ללווה אחד. להלוואות חברתיות יש יתרונות, אך גם חסרונות וחשוב מאוד להתוודע הן ליתרונות והן לחסרונות בטרם בוחרים בהלוואה מעין זאת.

הלוואות מיוחדות

בתקופת הקורונה ניתן למצוא הלוואות מיוחדות כגון: הלוואות מיוחדות למורים, הלוואות מיוחדות עבור עובדי מדינה, הלוואות מיוחדות עבור אנשי צבא, הלוואות עבור עובדים בתחומים שונים ועוד. אם אתם עוסקים בתחום כלשהו אשר אתם יודעים שבמסגרתו תוכלו לקבל הצעה טובה להלוואה, בהחלט כדאי לנצל זאת ולבחון את ההלוואות השונות המוצעות בתנאים נוחים בגין תחום העיסוק שלכם. כך למשל: ניתן למצוא ריכוז הלוואות למורים באתרים שונים, המספק לכם את המידע אודות כלל ההלוואות המשתלמות ביותר עבור עובדי הוראה, דבר שבהחלט יכול לסייע לכל עובד הוראה לקבל הלוואה אטרקטיבית ביותר.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צלם מגנטים ליעד מרום canva

צלם מגנטים