יום חמישי , ינואר 20 2022
ראשי / מדורים / צרכנות / כיצד מקימים אוהל אבלים

כיצד מקימים אוהל אבלים

אם נפטר קרוב משפחה מדרגה ראשונה שלכם, אין דבר מצער מזה. לאחר פטירת האדם עליכם בוודאי לארגן את הלוויה וכמובן, למצוא מקום לשבת בו שבעה.

אוהל אבלים ליעד מרום canva
צילום:canva

מכיוון שלא פעם יש הרבה מנחמים שמגיעים לנחם במהלך היום, לא כדאי לקבל את המנחמים בתוך בית פרטי אלא בתוך אהל אבלים. אהל אבלים מהווה דבר מאוד מאוד מקובל כיום עבור אנשים שיושבים שבעה. מדובר על אוהל גדול שניתן להקים מחוץ למקום המגורים. בתוך האוהל האבלים יכולים לשבת פרק זמן כלשהו שנקבע מראש עבור ניחומים ולקבל את כל המנחמים. על מנת שלא תצטרכו לעסוק בכל מה שקשור להקמת אוהל אבלים וכל מה שכרוך בציוד הנדרש עבור אוהל אבלים, כדאי שתבחרו באיש קרוב אליכם שיעסוק בכל מה שצריך ותדאגו שהוא יבחר בחברה הטובה ביותר בתחום השכרת ציוד ואוהלים לכל אירוע.

מדוע דווקא אוהל אבלים?

אוהל אבלים הוא אוהל גדול, אשר ביכולתו להגן על השוהים בו מתנאי מזג האוויר השונים הן בעונת הקיץ והן בעונת החורף. האוהל ממוקם לרוב בסמוך למקום המגורים של האדם שנפטר או של אחד מקרוביו. מלבד העובדה שהאוהל משמש לצורך קבלת מנחמים בכל שעות היממה או בשעות שקבעתם מראש כשעות הרלוונטיות עבור מנחמים, הוא גם מאפשר לקיים בו תפילות ושיעורים לעילוי נשמת המנוח או המנוחה. ניתן למצוא כיום חברות שונות המציעות אוהלים שונים להשכרה, לרבות אוהלי אבלים. מהחברות הללו ניתן לשכור את האוהל המתאים לכם ביותר מבחינת הגודל שלו, מבחינת האיכות שלו, מבחינת העמידות שלו ומבחינת יכולת ההגנה שלו מפני גשם בעונת החורף או שמש קופחת בעונת הקיץ. ישנן לא מעט חברות אשר מציעות גם להקים את האוהל במקום, דבר שללא ספק יקל עליכם.

ציוד שנדרש עבור אוהל אבלים

אם החלטתם להקים אוהל אבלים, חשוב כמובן להביא אליו ציוד שישמש אתכם בתפילות, בשיעורים וגם במהלך היום שמגיעים מנחמים לנחם. אותה החברה שתשכיר לכם את האוהל, בוודאי תציע גם השכרת כסאות ושולחנות, אשר רלוונטיים מאוד לכל אוהל אבלים. מכיוון שישנם כיום לא מעט סוגי כסאות ושולחנות שניתן לשכור, חשוב מאוד לבחור בצורה הטובה ביותר את הכיסאות ואת השולחנות הן מבחינת הגודל שלהם, הן מבחינת האיכות שלהם והעמידות שלהם, הן מבחינת ההתאמנה שלהם לאוהל אבלים ועוד. כיום ניתן להשכיר גם כיסאות נמוכים עבור אבלים שיושבים שבעה ומתקשים לשבת על הרצפה. מדובר על כיסאות שמאושרים מבחינה הלכתית. גם את הכיסאות הללו תוכלו למצוא אצל חברות המציעות ציוד להשכרה עבור אירועים שונים.

כיצד תבחרו את החברה הטובה ביותר בתחום השכרת ציוד לאירועים?

בין אם אתם זקוקים לאוהל אבלים, בין אם אתם זקוקים לכיסאות ושולחנות ובין אם אתם זקוקים לכל דבר אחר, חשוב מאוד שתבחרו את החברה הטובה ביותר לשכור ממנה את הציוד הנחוץ לכם. ראשית כל, עליכם לבחור בחברה שניתן למצוא אצלה מגוון רחב של סוגי ציוד שונים שאתם זקוקים לו, על מנת שתוכלו לבחור בדיוק את הציוד המתאים לכם. שנית, חשוב מאוד לוודא שכל הציוד אשר החברה מציעה להשכרה הוא ציוד איכותי, יציב, עמיד וחזק וכי הוא ישמש אתכם בצורה הטובה ביותר. מעבר לכך, חשוב מאוד לבדוק האם החברה עומדת בזמנים, מה המחיר אותו היא מציעה על הציוד ואם המחיר כולל את הובלת הציוד ליעד ואיסוף הציוד לאחר השימוש בו וכן, התקנת הציוד במידה ויש צורך בכך כגון: בניית אוהל האבלים במקום ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צלם מגנטים ליעד מרום canva

צלם מגנטים