יום חמישי , ינואר 20 2022
ראשי / מדורים / צרכנות / תושבי בת ים וחולון, צריכים לחדש את ביטוח הרכב? אל תשכחו לעשות השוואה

תושבי בת ים וחולון, צריכים לחדש את ביטוח הרכב? אל תשכחו לעשות השוואה

אם אתם מתגוררים בבת ים או בחולון והגיע זמן חידוש ביטוח הרכב שלכם, גם אם אתם בטוחים שהחברה שאתם בוחרים בה מדי שנה בשנה היא החברה שמציעה לכם את המחיר הנוח והמשתלם ביותר תמורת ביטוח רכב, חשוב מאוד שתדעו שתמיד ניתן למצוא חברות שמציעות ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים.

ליעד מרום canva
צילום:canva

השוואת ביטוח רכב היא חובה עבור כל נהג שמעוניין לקבל את המקסימום מבחינת הכיסוי הביטוחי המוצע לו במסגרת ביטוח לרכב, במינימום מחיר. תושבי בת ים וחולון, אם הגיע שלב חידוש ביטוח הרכב שלכם, עצרו רגע ועשו השוואת ביטוח רכב בין החברות השונות.

כיצד בוחרים ביטוח לרכב?

כיום ניתן למצוא שלושה סוגי ביטוחים לרכב: ביטוח חובה שמהווה ביטוח בסיסי וכמובן, חובה לכל נהג בישראל. בלי ביטוח חובה אין אפשרות לעלות על הכביש. ביטוח חובה מגן על הנהג מפני נזקי גוף במקרים שבהם הוא היה מעורב בתאונה.

ביטוח נוסף הוא ביטוח צד ג אשר מגן על האדם מבחינה כלכלית במקרים שבהם הוא היה מעורב בתאונה. הביטוח המדובר מגן כלכלית בעיקר מפני נזקי רכוש שנגרמו לנהג אחר או לרכוש ציבורי

הביטוח הטוב ביותר הוא ביטוח מקיף, אשר מציע הגנה על מרבית המקרים שיכולים להתחולל במסגרת נהיגה ברכב, לרבות מקרים של החלפת שמשות, נזק שנגרם לרכב, רכב שנגנב ועוד. אין ספק שמדובר בביטוח שמציע כיסוי ביטוחי משמעותי מאוד ולכן, המחיר של הביטוח המדובר גם יהיה הכי גבוה.

אם אתם תוהים כיצד תבחרו ביטוח לרכב שלכם, חשוב מאוד שתבחרו אותו ראשית כל בהתאם לסטטוס שלכם, אם אתם מוגדרים כנהג צעיר או נהג חדש, עליכם לבחור ביטוח ספציפי התואם לסטטוס שלכם. אם אין לכם סטטוס כלשהו, תוכלו לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר, כאשר עך אף שמפתה לבחור בביטוח שעולה פחות, כדאי וחשוב לבחור בפוליסה שמעניקה לכם את הכיסוי הכלכלי המשמעותי ביותר בכל מקרה על הכביש, הלא היא פוליסת ביטוח מקיף.

השוואת מחירים לביטוח רכב- מדוע זה חשוב?

לא מעט אנשים מאמינים כי אם הם ביצעו פעם אחת השוואה בין החברות השונות המציעות ביטוחי רכב וגילו כי ישנה חברה שמציעה ביטוח לרכב במחיר מוזל ביחס לאחרות, הרי שאותה החברה מציעה מדי שנה בשנה את המחיר הטוב ביותר על ביטוח רכב מהסוג הנדרש להם. חשוב מאוד לדעת שמדובר בטעות. מדי שנה בשנה חברות הביטוח מציעות מחירים שונים על מחירי ביטוח ועל כן, כדאי מאוד לעשות השוואת מחירים כל שנה מחדש בין חברות הביטוח השונות. התמקחות מול חברות ביטוח על המחיר המוצע לכם, יהיו טובות ויעילות יותר עבורכם אם תנקבו במחיר שקיבלתם בחברה אחרת עבור אותו הביטוח, כאשר מדובר כמובן על מחיר נמוך יותר. לא מעט חברות יתגמשו לקראתכם במחיר על מנת שתסגרו דווקא אצלן את הביטוח. ניתן לומר שהשוואת מחירי ביטוח משנה לשנה יכולה להיות יעילה מאוד עבורכם שכן, יתכן מאוד שתצליחו להוזיל את מחיר ביטוח הרכב שלכם משנה לשנה, אם תעשו זאת נכון.

ביטוח רכב הוא בסיסי וחשוב ומכיוון שהוא דורש השקעה כלכלית מדי שנה בשנה, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירי ביטוח בין החברות השונות בשוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

צלם מגנטים ליעד מרום canva

צלם מגנטים