יום רביעי , אוקטובר 21 2020
ראשי / דקירה על רקע רומנטי: כתב אישום הוגש בבית המשפט לנוער

דקירה על רקע רומנטי: כתב אישום הוגש בבית המשפט לנוער

בן 16.5 מואשם בדקירת קטין אחר בגינת הניצחון בבת ים אחרי שהאחרון התחיל לצאת עם חברתו לשעבר. האישומים: תקיפה, איומים והפרת הוראה חוקית

בית החולים וולפסון דיווח למשטרה על פצוע דקירה, צילום אילוסטרציה
בית החולים וולפסון דיווח למשטרה על פצוע דקירה, צילום אילוסטרציה

בתחילת החודש (4 ביולי) התקבל במשטרת ישראל דיווח מבי"ח וולפסון אודות קטין (16.5, בת ים) שהגיע למיון עם מה שנראה כפצעי דקירה ברגלו. השוטרים שהגיעו למקום תישאלו את הקטין לנסיבות הפציעה אולם הוא טען בפניהם כי נחבל כתוצאה מנפילה. הקטין, שפציעתו הוגדרה על פי גורמי רפואה כקלה, שוחרר לביתו עוד באותו יום.

משטרת ישראל לא הרפתה מהמקרה ולאחר שיחות מרובות עם הקורבן הוא התוודה בפני השוטרים על נסיבות פציעתו. לדבריו נדקר פעמיים, במקום ציבורי ובנוכחות עדים רבים, על ידי צעיר שהינו החבר לשעבר של נערה עימה הוא מתראה.

במהלך החקירה הסמויה והגלויה שניהלה משטרת ישראל עלה כי ימים ספורים לפני הארוע שלח הנאשם הודעה לו ולחברים משותפים נוספים בוואטסאפ שעליהם להתייצב במועד התקרית, ב 21:00, בגינת הניצחון בבת ים.

זירת האירוע בגינת הניצחון, צילום: דוברות משטרת ישראל
זירת האירוע בגינת הניצחון, צילום: דוברות משטרת ישראל

עוד נמסר למשטרה כי יום קודם לכן פגש הנאשם במתלונן בגינה אחרת בעיר והיכה אותו למול עדים וכתוצאה מכך נחבל המתלונן בפניו. הנאשם אף איים כי "מי שלא יבוא יקבל דקירה". ביום הארוע הגיע הנאשם למקום הפגישה כשהוא בגפו, ניגש ישירות למתלונן, קילל והיכה אותו ואז, לנוכח עדים, הוציא סכין מתקפלת מכיסו ודקר את המתלונן פעמיים ברגלו.

משטרת ישראל עצרה את הנאשם ב-8 ביולי ומעת לעת הוארך מעצרו עד שאתמול הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום כנגדו ומעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

ממשטרת ישראל נמסר: "על אף שהקורבן טען כי נפל, לא הרפתה המשטרה מהחשדות לארוע פלילי שעלו מהדיווח שהתקבל מבית החולים. לדקירה קדמו מספר אירועים שאם היו מדווחים למשטרה מבעוד מועד, הארוע היה נמנע".

תגובה אחת

  1. דשה בוריסוב

    הבנאדם לא עשה את זה בכלל על רקע רומנטי אלוהים ישמור אותכם !!!! כמה שאתם טועיייםםםםם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020