יום שלישי , אפריל 16 2024
 
ראשי / תנאי שימוש באתר ואמנת גולשים

תנאי שימוש באתר ואמנת גולשים

 1. תנאי השימוש מתייחסים לגברים ולנשים כאחת.
 2. כל הזכויות שמורות. לא ניתן לעשות שימוש באתר ללא רשות מבעלי האתר, חברת ״Digital News״ בע״מ.
 3. הגולשים באתר מתחייבים להתנהל באתר כחוק, בצורה אתית, מכובדת ומכבדת כלפי כל גורם שהוא. זאת לפי מיטב השיפוט של בעלי האתר ולפי שיקול דעתם הבלעדי.
 4. רק בעלי האתר מורשים לפרסם בו או להפיץ את תכניו.
 5. השימוש אינו מורשה באתר ללא הסכמה מראש לתנאי השימוש של האתר.
 6. האתר הוא אתר חדשות חינמי ברובו, שרוב הכנסתו היא מפרסומות. לעניין זה, ״אתר״ לרבות כל גלגול שלו במדיות השונות, כגון במסגרת אפליקציות סלולריות וכיוצ״ב.
 7. הפרסום הוא באחריות המפרסמים בלבד ואין בעלי האתר אחראים לתכני הפרסומות או כל עסקה הנובעת מהם.
 8. בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות ושיקול הדעת הבלעדי למחוק מיוזמתם וללא התראה כל תוכן שהוא מכל סיבה שהיא. לרבות תוכן לא ראוי, תוכן שאינו תואם את אופי האתר או מדיניותו, תוכן פוגעני, מסית, בלתי מכובד או בלתי חוקי ללא כל התראה ובעל עת.
 9. אין להעלות לאתר תכנים פורנוגרפיים, לבצע באתר עסקאות מסוג כלשהו שלא מול בעלי האתר, או להשתמש כל שימוש בלתי ראוי שהוא באתר. זאת לרבות, בין היתר, שימוש בשפה גסה, בוטה, משתלחת, מסיתה, שפה שיש בה עבירה פלילית או הפרת כל דין.
 10. בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות ושיקול הדעת הבלעדי לחסום כל גולש מכל סיבה שהיא, ללא התראה ובכל עת.
 11. המידע באתר פתוח לציבור, על כל המשתמע מכך. אולם שימוש בלתי מורשה באתר ייחשב כהפרה, בין היתר, של חוק המחשבים, התשנ״ה -1995, על כל המשתמע מכך.
 12. מנהלי האתר רואים באתר כשירות לציבור שברובו חינמי ומבוסס על פרסומות. בתור שכזה, לא תישמע טענה כלשהי לגבי תכני האתר או מדיניות האתר ושיקול דעתו הבלעדי.
 13. הכניסה והשימוש באתר הם על אחריות המשתמשים בלבד. זאת לרבות, בין היתר, ההסתמכות על כל פרסומת, מידע, חוות דעת מקצועית או כל חומר שהוא המופיע באתר.
 14. בהעלאת תוכן לאתר, המפרסמים והגולשים מסכימים לנטילת אחריות משפטית לתוכן שהם מעלים וחוקיותו, על כל המשתמע מכך ומתחייבים לשפות את האתר בגין כל תביעה או טענה.
 15. הנובע, בין היתר מן האמור, הוא שהחברה רשאית להשתמש במידע גולשים לרבות ״עוגיות״ (Cookies) וכל מעקב אחר פעילות הגולשים באתר לרבות בנושא נושאי ותחומי עניין, ולהעבירו לכל צד שלישי ללא הגבלה. כן מהווה השימוש באתר לפי תנאיו הסכמה לקבלת מידע פרסומי ללא הגבלה.
 16. על הגולשים לקחת בחשבון שהחברה עשויה לפעול בשיתוף פעולה עם גורמים נוספים ללא הגבלה, לרבות שימוש בכל מידע שהוא במסגרת האתר, ולרבות מיזוג או החלפת בעלות ולא תישמע כל טענה בעניין. זאת כחלק מהמודל של מידע ושירות הניתן לציבור בחינם ברובו.
 17. עקב המודל של החברה, החברה אינה אחראית כלפי כל גורם שהוא לכל תקלה או קריסה של האתר, או לשימוש בלתי מורשה במאגריה.
 18. חלק מהתכנים באתר עשויים להיות מותאמים לבגירים בלבד. כניסת קטינים או פסולי דין לאתר מותרת באישור ובפיקוח אפוטרופוס בלבד. שימוש באתר שקול להצהרה כי השימוש באתר מאושר על פי כל דין.
 19. השימוש באתר מהווה אישור לקבלה או חשיפה לחומר פרסומי ללא הגבלה.
 20. המשתמש מתחייב לנקוט אמצעי הגנה סבירים בשימוש באתר ציבורי כגון תוכנות הגנה ולא תישמע כל טענה בעניין אחריות האתר למידע או לשימוש באתר או לאובדנו על ידי כל משתמש באתר או בשירותיו, או לאבדן מידע ישיר או עקיף כלשהו כתוצאה משימוש באתר.
 21. החברה אינה אחראית על קישורים או ״מיסגורים״ המובילים לתכנים או לאתרים אחרים.
 22. הגולשים מתחייבים שלא לפגוע באתר או לסכן אותו או את הגולשים בצורה כלשהי.
 23. עקב המודל של האתר כחינמי ברובו, הגולשים מתחייבים לשיפוט ביקורתי ועצמאי ומשנה זהירות בכל תוכן המועלה באתר או על ידי הגולשים בכל הקשר שהוא.
 24. כל איסוף נתונים מהאתר או שיתוף נתונים מהאתר, או שימוש בנתוני האתר שלא במסגרת גלישה פרטית, מחייב אישור מראש בכתב של בעלי האתר.
 25. כל תוכן שמועלה לאתר יהווה קניין רוחני של האתר אלא אם נאמר אחרת, וכל זכויות השימוש בו לרבות הפצה או מחיקה יהיו בלתי מוגבלות על כל המשתמע מכך.
 26. סמכות השיפוט ניתנת בזה בהסכמה לבית משפט השלום בפתח תקווה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתםבפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל desk@d-news.co.il

תפריט נגישות