שבת , אוגוסט 15 2020
ראשי / האישום: תקף וכלא קטינה בת 15 מבת ים

האישום: תקף וכלא קטינה בת 15 מבת ים

חמישה סעיפים בגין תקיפות, כליאת שווא ואיומים כלפי קטינים בכתב אישום שהגישה משטרת ישראל בשבוע שעבר נגד קטין תושב יפו

כלא את הקטינה בשירותים של תחנת דלק, צילום אילוסטרציה
כלא את הקטינה בשירותים של תחנת דלק, צילום אילוסטרציה

בשבוע שעבר, בתום חקירה נחושה, רגישה ומורכבת הגישה משטרת ישראל בבית המשפט לנוער בתל אביב כתב אישום חמור נגד צעיר מיפו (17) תוך בקשה למעצרו עד תום ההליכים בגין תקיפות, כליאת שווא ואיומים כלפי קטינים.

ראשיתה של הפרשה בחודש דצמבר 2017 כאשר הוריה של קטינה (15, בת ים ) הגישו במשטרת ישראל דיווח על היעדרה. במקביל התקבל במשטרה מידע לגבי אותה קטינה, לפיו היא עוברת מסכת של התעללויות פיזיות ונפשיות, מידיו של בן זוגה. המשטרה איתרה את הקטינה עם החבר שלה אולם נכון לאותו מועד לא נמצאו שום ראיות להוכחת החשדות נגדו.

הצעיר נהג בקטינה כאילו הייתה רכושו, צילום אילוסטרציה
הצעיר התייחס אליה כאילו הייתה רכושו, צילום אילוסטרציה

משטרת ישראל לא הרפתה וככל שהתעמקה בחקירה כך נאספו עדויות לפיהן הנאשם השתלט על חייה של הקטינה, התייחס אליה כאל רכושו, תקף אותה פיזית במועדים שונים תוך שהוא גורם לה לחבלות גופניות ואף כלא אותה בשירותים של תחנת דלק. בנוסף ,לאורך תקופה של מספר חודשים, איים הנאשם ותקף מספר צעירים מהחוג החברתי שלה, כאשר באחד המקרים השליך על אחד מהם כסא והכהו באגרוף.

ממשטרת ישראל נמסר: "מדובר בתיק חשיפה קשה וחתרנו לכתב אישום כשכל העת עמדה לנגד עינינו ההתנהלות הפוגענית של הקשר ביניהם. על הציבור לדעת שמשטרת ישראל פועלת בנחישות למיצוי הדין עם חשודים בפגיעה בבני זוגם ככל שמתקיימות התנהגויות שמהוות עבירה על החוק".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020