יום שלישי , אוקטובר 20 2020
ראשי / בת ים / ט"ו בשבט הגיע – חג לבת ים

ט"ו בשבט הגיע – חג לבת ים

לרגל ט"ו בשבט בת ים בשלל פעילויות ואירועי נטיעת עציצים ושתילים בעיר.

ט"ו בשבט בבת ים
ט"ו בשבט בבת ים

השבוע לרגל ט"ו בשבט מאות תושבים, וביניהם: תלמידי בתי הספר, אזרחים ותיקים ממועדוני הקשישים השתתפו באירועי נטיעות ופעילויות מגוונות לכל המשפחה שהתקיימו ברחבי העיר. ראש העיר, צביקה ברוט, השתתף בחלק מהאירועים, ושתל שתילים יחד עם התלמידים והתושבים.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

אחת מהפעילויות הייתה בטרמינל לעיצוב לשם הוזמנו תלמידים מבתי הספר "יעד" ו"בן גוריון" וכן מטופלים משני הוסטלים מתמודדי נפש פוטנציאליים ומתנדבים של העמותה. במסגרת האירוע הוסבר למשתתפים על מתחם הטרמינל לעיצוב ועל פעילות המקום וכן גם על קבלת השונה והאחר, על סולידריות ואחווה. התלמידים יחד עם המטופלים והמתנדבים וכן אומני המתחם בשיתוף ראש העיר, צביקה ברוט, הקימו חצר ובה השתילים ועציצים מגוונים אשר נשתלו יחד באירוע מרגש אשר מסמל פריחה, התחדשות וקהילתיות. ראש העיר בדבריו באירוע: "הטרמינל לעיצוב בדיוק מבטא את הקהילה המדהימה והמיוחדת שיש לנו כאן בעיר. קהילה היא כמו עץ, מתפתחת, שורשיה לעומק שולחת. מתחברת למקורות מזינים, ומוצאת נתיבים נכונים. שנמשיך לשגשג, לפרוח ולצמוח!"

ט"ו בשבט בטרמינל לעיצוב
ט"ו בשבט בטרמינל לעיצוב

עוד פעילות התקיימה בגן העיר יחד עם קהילת "ותיקים בסביבה" ותלמידי כיתות א' בבי"ס "טבנקין" מלווים בסבים והסבתות שלהם, נשתלו עשרות שתילים, עציצים ופרחי העונה. במהלך האירוע הילדים יחד עם הסבים והסבתות שלהם שרו שירי ט"ו בשבט, השתתפו בפעילות ג'גלינג מהנה וכן יצאו לסיור צפרות באזור. בסיור, התלמידים נחשפו למגוון הציפורים המבקרות באזורנו בעונה, ראו את הצמיחה שפרחה לאחר השבועות הגשומים שפקדו את הארץ ובעיקר נהנו בזמן איכות יחד עם הסבים והסבתות שלהם.

ט"ו בשבט בעיר
ט"ו בשבט בעיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020