יום שני , אוקטובר 26 2020
ראשי / מקבלים את השנה החדשה עם צביקה ברוט

מקבלים את השנה החדשה עם צביקה ברוט

תושבים ופעילים רבים הגיעו אתמול (שלישי) להרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה עם צביקה ברוט, מועמד הליכוד לראשות עיריית בת ים.

צביקה ברוט

באירוע כבדו בנוכחותם שר התיירות יריב לוין, יו"ר ועדת הכנסת ח"כ מיקי זוהר ויו"ר ועדת הפנים ח"כ יואב קיש אשר הביעו את תמיכתם בצביקה בברוט בבחירות הקרובות.

צביקה ברוט:" עכשיו הגיע העת להעביר מסר לתושבי בת ים, השינוי אפשרי וקרוב, אל לנו לאבד את התקווה לעתיד טוב יותר לעיר שלנו, הבית שלנו. זה הזמן להגיד לתושבי בת ים – מגיע לכם יותר!

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – בת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

אנחנו בישורת האחרונה, כולי תקווה שבשנה הבאה נוציא את התוכניות הרבות שלנו לפועל ונייצר עתיד טוב יותר עבור בת-ים"

מטה הבחירות המרכזי התמלא בעשרות תושבים שהגיעו להביע את תמיכתם בברוט, המועמד לראשות בת-ים וראש סיעת "הליכוד" בעיר, לכבוד הרמת כוסית אותה ערך לקראת השנה החדשה. כארבעה חודשים מאז פתח את קמפיין הבחירות שלו נראה כי ברוט צובר תאוצה והתמיכה לה זוכה גדלה מיום ליום.

צביקה ברוט
צביקה ברוט

ראשון המברכים היה יו"ר ועדת הפנים, ח"כ יואב קיש: " הגיע הזמן שלבת-ים יהיה ראש עיר צעיר ונמרץ, שצמח בעיר, שקשוב לתושבים ויש לו את היכולות להוביל את בת ים לעתיד טוב יותר".

לאחר מכן, ברך את הנוכחים יו"ר ועדת הכנסת, ח"כ מיקי זוהר אשר בדבריו הדגיש כי הבחירות האלה הן צלצול ההשכמה האחרון של בת ים:" לעיר בת ים מגיע הכול! עיר מדהימה שצריכה שהפוטנציאל שלה ימומש. צביקה ברוט הוא הפתרון של בת-ים, אלה בחירות מכריעות עבור עתיד בת ים!"

שר התיירות, יריב לוין הביע תמיכה מוחלטת בבת ים והתחייב לסייע ולפתח את התיירות בבת ים בשיתוף עם צביקה לאחר הבחירות:" יש מעט אנשים, אם בכלל, שאני סומך עליהם כמו צביקה ברוט. בת ימים יקרים- צאו במסר לכל הבת ימים- צביקה ברוט זה מה שבת ים צריכה! יש לצביקה חזון, מנהיגות, מדיניות דלת פתוחה- אין לי ספק כי הוא יהיה ראש עיר מצוין ויחזיר את בת ים לימיה היפים. לאחר הבחירות, נעבוד יחד על מנת להפוך את בת ים לפנינה תיירותית".

את הערב חתם ברוט והרים כוסית עם עשרות הפעילים לכבוד השנה החדשה והשינוי שבדרך. ברוט: " יחד נרים כוס של יין לכבודה של השנה החדשה, שתהיה שנה טובה, מלאת הצלחות והישגים, שנה של שיתוף פעולה, אחדות ועשיה. שנה של בחירות טובות לעיר בת-ים!".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020