יום רביעי , אוקטובר 28 2020
ראשי / קאט דה בולשיט – התושבים שואלים המועמדים מתחייבים

קאט דה בולשיט – התושבים שואלים המועמדים מתחייבים

פרוייקט חולון בת ים ניוז - בחירות 2018, התושבים שואלים המועמדים מתחייבים. השבוע, מי ינגיש עבור בעלי המוגבלות את הגישה לחוף הים. יוסי בכר, אלי יריב וירון לוי סרבו למסור התחייבות לציבור

עיריית בת ים
עיריית בת ים

פרויקט מיוחד של אתר בת ים חולון ניוז, לא עוד הבטחות בחירות של מועמדים אלא התחייבות של ממש. התושבים מעלים נושא הקרוב לליבם, מערכת האתר החדשות פונה לכל המועמדים ומבקשת להציג את התוכניות הפעולות שלהם. כך תוכלו לשפוט מי ייטפל בנושא הכי טוב

מי סרבו למסור מידע לציבור – ראש העיר יוסי בכר, אלי יריב וירון לוי.

ראשל"צ, בת ים, תל אביב, הרצליה – מי יוצאת הדופן?. בת ים כמובן! בת עם היא העיר היחידה לאורך קו החוף במרכז הארץ שלא מנגישה אף חוף לנכים.

ברק, תושב העיר (בן 25) נעזר בהליכון, פונה למתמודדים בבקשה: "אני ברק, תושב העיר בת ים, אוהב מאד את הים אבל מתקשה להגיע למים עם ההליכון. מצבי טוב יותר ממצבם של נכים המתניידים בכסאות גלגלים שלא יכולים בכלל להגיע לחוף. האם תתחייבו להנגיש חוף עבורי?".

רבקה כץ (83) תושבת ותיקה מוסיפה שאלה:  "כפנסיונרית בעשרים השנים האחרונות נהגתי ללכת לים כמעט כל שבוע. בשנה האחרונה עברתי אירוע מוחי אשר מאלץ אותי להיעזר בכסא גלגלים. אני כבר שנה לא הולכת לים בבת ים ונאלצת לנסוע לראשון לציון עם הבת שלי כדי להנות מקצף הגלים. האם תנגישו את החוף בבת ים ?"

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכניםבת ים חולון ניוז
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

צביקה ברוט: אני מתכוון להקים מעלית לים

צביקה ברוט, צילום: יח"צ

מיד לאחר הבחירות, אני מתכוון להקים בחוף הים שלנו מעלית לים, שתכלול גם תצפית פנורמית ותהיה למעשה אטרקציה תיירותית לכולם – ולא רק למי שלא אוהב, או לא יכול, להשתמש במדרגות.

שוחחתי לאחרונה  עם שר התיירות יריב לוין, הצגתי בפניו את התכנית, וקיבלתי ממנו התחייבות שמשרדו יסייע לנו במימון ויעביר לנו תקציב להקמת המעלית הזו (כשני מיליון שקלים), בשלוש נקודות לאורך רצועת החוף. אוכלוסיית הנכים ובעלי המוגבלויות  בבת-ים משלמת מיסים גבוהים כמו כולנו – אבל לא מקבלות את השירות שמגיע להן.

קטי פיאסצקי: לא יעלה על הדעת שיהיו מקומות שלא תהיה בהם נגישות לבעלי מוגבלויות

קטי פיאסצקי, צילום: יח"צ

"אני אפעל להנגיש כמה שיותר חופים וכמובן את המקומות שנותנים שירותים שונים לתושבי העיר. לא יעלה על הדעת שיהיו מקומות שלא תהיה בהם נגישות לבעלי מוגבלויות. אני עצמי הפכתי לאמא לפני כשלוש שנים ולהפתעתי גיליתי כי מקומות רבים לא מאפשרים לי להכנס עם עגלה, אז על אחת כמה וכמה כשמדובר בציבור הנכים".

 

אורי בוסיקלה: אנחנו מחוייבים לזכור תמיד את האנשים בתוכנו שסובלים מלקות

אורי בוסקילה, צילום: יח"צ

"כראש עיר אפעל בכל הכלים העומדים לרשותי לרבות תקציבי העירייה על מנת להנגיש את החוף לכלל הציבור ובכללם הנכים. אנחנו מחוייבים לזכור תמיד את האנשים בתוכנו שסובלים מלקות כלשהיא".

 

צביקה רובין: הנושא אצלי בחשיבות עליונה

צביקה רובין, צילום: יח"צ

אני הצהרתי על כך ראשון ואני שמח ששאר המתמודדים מעניקים לנושא חשיבות גם כן. הנושא אצלי בחשיבות עליונה אך אמצא דרכים לא לפגוע בחוף עצמו עם מבנים גסים".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020