יום חמישי , אוקטובר 1 2020
ראשי / בת ים / GetMoving  – ככה עוברים דירה היום

GetMoving  – ככה עוברים דירה היום

איזה מזל שהכל עובר... ככה זה בחיים, גם המטלות הכי מעצבנות והכי מורכבות, חולפות עוברות להן. וכמה שהתכוננו לרגע הזה, בו נגיע לדירה החדשה שרכשנו, ברחוב שי עגנון. חיכיתי שנסיים לפרוק את הארגזים, שנסדר את כל הכלים במטבח, ונוכל לשבת בנחת במרפסת הפתוחה ולצפות בנוף האלוהי של השקיעה בחוף הים, עם כוס יין לבן ביד.

גטמובינג בת ים
גטמובינג בת ים

רציתי לחלוק אתכם, את התובנות שקיבלנו בעת מעבר הדירה, ממנו חששנו, והאמת שזה לא היה כל כך נורא, והכל בזכות חברת ההובלה שאיתרנו באינטרנט באתר  GetMoving, שבאמצעותו ניתן לקבל הצעת מחיר ממספר מובילים תוך כשעה. אחרי שמילאנו וסיכמנו באתר שלהם את הפרטים החשובים, כולל מחיר ותאריך היעד, הופתעתי לגלות שאנשי חברת ההובלה, אכן הגיעו בשעה היעודה למעוננו הקודם בחולון, נמרצים  ומחייכים, ובהחלט הקלו על היום העמוס שלנו.

נכון שההובלה הייתה קצת מורכבת, בגלל כמה רהיטים שהיה נדרש להוריד ארבע קומות דרך חדר המדרגות, כי מה לעשות שאין מעלית בבניין ההוא, וזו הייתה אחת הסיבות למעבר הדירה שלנו.המובילים עשו עבודה מצוינת, ובהחלט הם נכנסו לרשימה של המומלצים שלי לחברי הקרובים, אבל לא רק להם.

גטמובינג בת ים
גטמובינג בת ים

מזל שמראש רכשנו את חומרי האריזה באמצעות האתר קניית חומרי אריזה וקרטונים וגם קיבלנו הדרכה איך הכי טוב לארוז, מה לרשום על כל ארגז, והכל כדי להקל על הפריקה בבית החדש. ומזל שלא הצטרכנו לבקש שום טובה מהסופר/הירקן ומכל החברים שיש להם ארגזים פנויים-סימנו וי והמשכנו הלאה.

העצה הכי טובה שאני יכולה להעביר הלאה, היא לסכם מראש עם חברת ההובלה, מה יש בדיוק בדירה, על מה צריך לשמור במיוחד, ואם ש לכם דברי ערך רגשיים או כאלה  ששווים הכספי גבוה, אני מציעה להעביר אותם בנפרד, או לבקש שישימו לב אליהם, כי אחר כך אין טעם להצטער על מה שנשבר.

לפרטים:
GetMoving
מעוניינים לקבל הצעת מחיר להובלה שלכם – לחצו כאן
או צלצלו לשירות לקוחות – 073-322-3322

תגובה אחת

  1. אין כמו לעבור דירה בראש שקט וחברת הובלות טןבה יכולה לעשות את ההבדל.
    היום אפשר גם לעשות העברת חשבונות כמו חשמל, מים, גז וארנונה בצורה קלה, דרך הטלפון או המחשב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020