שבת , יולי 13 2024
 
ראשי / הכי מומלצים / המדריך השלם לטיפולי ושירותי ועד הבית

המדריך השלם לטיפולי ושירותי ועד הבית

הכנו עבורכם רשימה של אנשי מקצוע מומלצים הנותנים שירותים בכל אזור בת ים וחולון שיעזרו לכם לפתור בעיות בבניין המגורים

ועד הבית
ועד הבית

אם אתם גרים בבניין משותף באזור בת ים וחולון אתם בוודאי מכירים את המונח ועד בית, אך למי שלא מכיר, ועד הבית מורכב מנציגי הבית המשותף שלרוב מונים עד כחמישה אנשים שתפקידם לדאוג לתקינות ותחזוקת הבניין.

הכנו עבורכם רשימה של אנשי מקצוע מומלצים הנותנים שירותים בכל אזור בת ים וחולון שיעזרו לכם לפתור בעיות שונות שייתכן וועד הבית שלכם לא הצליח לפתור בעצמו. הרי לכם, המדריך השלם לוועד הבית.

א.ב תיבות דואר – התקנה ותיקון של תיבות דואר בבניינים

שירותי ועד הבית - תיבות דואר
שירותי ועד הבית – תיבות דואר

מקבלים דואר הביתה? שאלה רטורית, גם ב2018 עם התפתחות הטכנולוגיה, הרשתות החברתיות ודרכי ההתקשרות השונות שעוזרות לנו לשמור על קשר ולהעביר מסרים אנחנו עדיין משתמשים בדואר פיזי וספציפית בתיבת הדואר דרכה אנחנו מקבלים את כל המכתבים.
כשחושבים על זה תיבת הדואר היא לרוב הדבר הראשון שמקבל את פנינו עם הכניסה לבניין.

מכירים את המשפט אין שני לרושם ראשוני? תיבת הדואר אמנם נראית כמו פרט זניח אבל בתת מודע שלנו היא זו שקובעת מה יהיה הרושם שלנו מהבניין כולו. זו הסיבה שחשוב להחליף אחת לכמה שנים את תיבת הדואר הישנה והחלודה ולהחליף אותה בתיבת דואר חדשה ומבריקה שתיצור את הרושם הטוב שאתם רוצים להעניק למקום בו אתם גרים.

שירותי ועד הבית - תיבות דואר מקצועיות
שירותי ועד הבית – תיבות דואר מקצועיות

אבי ברכה מנהל חברת א.ב תיבות דואר מקדיש מזמנו ומרצו ליצירה ובנייה של תיבות דואר מעוצבות ואלגנטיות, בכל אזור בת ים וחולון, המתאימות לכל סוגי הבניינים החל מבנייני קומות משותפים ווילות פרטיות ועד לבנייני מוסדות. את תיבות הדואר האלגנטיות שמייצר אבי אצלו בסדנה הוא מכין מהחומרים הטובים והיעילים ביותר שלא מחלידים ומצליחים לעמוד במבחן הזמן ולהתגבר על גשמים, קור, ונזקי סביבה נוספים.

תיבות הדואר שעשויות מאלומיניום ניתנות להזמנה בכל צבע אפשרי כשהיתרון הגדול ביותר הוא שמכיוון והצבע הוא חלק מהאלומיניום עצמו הוא אינו מחליד או דוהה וממשיך לשמור על הצבע והברק לעוד שנים קדימה.

שירותי ועד הבית - תיבות דואר
שירותי ועד הבית – תיבות דואר

שירות נוסף שמספק אבי ללקוחותיו באזור חולון ובת ים הוא שיפוץ תיבות דואר ישנות כך שכל מי שיש לו בבניין תיבת דואר ישנה ומכוערת שלא כיף להסתכל עליה ורוצה לתקן ולשפץ אותה יכול להזמין את אבי והוא כבר יעשה סדר בבלאגן כך שאפילו הדוור כבר יחכה להגיע אליכם הביתה.
לסיכום, בכל הקשור לתיבות דואר אבי ברכה הוא איש מקצוע מומלץ בעל למעלה מ – 40 שנות ניסיון בתחום והוא ישמח לתת יד ולעזור כך שבפעם הבאה שתלכו להוציא מכתבים מתיבת הדואר תחזרו הביתה עם חיוך.

שירותי ועד הבית - התקנת תיבות דואר
שירותי ועד הבית – התקנת תיבות דואר

כתובת: רחוב שנקר 3, קריית אריה, פתח תקווה
טלפון: 03-6535544
פקס: 03-6535543
שעות פעילות:
א-ה: 17:30-08:00

ג.ש מערכות מים

כיום כל בניין מעל 4 קומות בבת ים ובחולון מחזיק במאגר מים פרטי המשמש אותו לשתייה ולרחצה, הסיבה לכך? בבניינים הנמוכים לחץ המים מספיק חזק בשביל להגיע עד לקומה הרביעית וכך כל תושבי הבניין מקבלים מים נקיים ובריאים, אך מכיוון שלחץ המים בבניינים גבוהים לא חזק מספיק, המים לא מצליחים להגיע אליהם, דבר היוצר בעיה ומצריך מאגר מים פרטי לבניין.

שירותי עזר מומלצים לועד הבית
שירותי עזר מומלצים לוועד הבית

שימוש במאגרי המים של הבניין אומנם אמור לפתור את בעיית המים והוא אכן עושה זאת במידה מסוימת אך ללא טיפול איכותי במאגר המים יכול להיות שעדיף כבר לחיות בלי מים בכלל. ממש כמו שאבק מצטבר באופן טבעי בבית ודורש מאיתנו ניקיון ותחזוקה באופן קבוע כך גם מאגר המים דורש מאיתנו תחזוקה קבועה. הנחיות משרד הבריאות הן לבצע ניקוי וחיטוי למאגר המים אחת לשנה ולאחר הניקוי והחיטוי להוציא מהמאגר דגימת מים למעבדה מוסמכת שתבדוק את איכות המים.

ההמלצות הן להוציא דיגום אחת ל3 חודשים לצורך בקרה וכן לבצע בדיקות תקופתיות של מז"חים (מונע זרימה חוזרת). מכיוון שמשרד הבריאות לא מצליח לפקח כראוי על הנושא, ההתעסקות בו עוברת לידיים פרטיות, אל ועד הבית שלכם. הבעיה היא שהטיפול בנושא לרוב נופל בין הכיסאות מכיוון שגם לדיירים וגם לוועד הבית אין יותר מדי מודעות בנושא וכך קורה שאתם שותים ומתקלחים כל יום במים מלוכלכים.

שירותי ועד הבית - מאגרי מים נקיים
שירותי ועד הבית – מאגרי מים נקיים

חברת "ג.ש מערכות מים חכמות" היא חברה הפועלת בכל אזור חולון ובת ים ודואגת למאגרי המים של לקוחותיה כך שהמים בהם לקוחותיה משתמשים יהיו נקיים וראויים לשתייה ורחצה. החברה מטפלת בכל המערכת, החל מכניסת המים לבניין ועד המים שמגיעים לדיירים. את התחזוקה השוטפת עושה החברה בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כשעובדי החברה מורשים מטעם משרד הבריאות לבצע את כל העבודות הנ"ל. כך אתם יכולים להיות בטוחים ב100% שהמים שאתם שותים בריאים וראויים לצריכה.

טיפול במאגרי מים
טיפול במאגרי מים

לפרטים:
ג'יל: 052-7272855
טלפון: 077-4200733
פקס: 077-4200739
כתובת: חולון ובת ים

נוף מור גינון

הבעלות המשותפת של דיירי בניין על מתחמי הבניין השונים אומנם נראית בהתחלה כמו סידור מושלם שבו כל אחד מבצע את תפקידו ותורם את חלקו המועט עד שמתקבלת תוצאה מרשימה שכולם מרוצים ממנה. האמת היא שברוב המקרים דווקא התפישה הזו של "יש מישהו אחר שדואג לעניינים" היא זו שפוגעת בטיפול השוטף של מתחמי הבית השונים כשכל אחד מדיירי הבניין מרגיע את עצמו ומבטיח לעצמו שלא יקרה כלום אם הוא יברח מהמחויבות פעם או פעמיים או לתמיד.

שירותי ועד הבית - גננים מומלצים
שירותי ועד הבית – גננים מומלצים

אם תביטו בגינות של בניינים משותפים בכל אזור חולון ובת ים לעומת גינות של בתים פרטיים באזור תוכלו להבחין בהבדל ברמת הטיפול והטיפוח של הגינות. בעוד שגינות פרטיות הן לרוב מטופחות ומקבלות את תשומת הלב הדרושה, הטיפול בגינות של בניינים פרטיים לרוב נופל בין הכיסאות וכך קורה שאתם חוזרים הביתה מהעבודה לג'ונגל סבוך, מלא עשביה, דשא ארוך שלא כוסח במשך חודשים ופרחים נבולים ועצובים.

ישנן חברות גננות רבות בחולון ובבת ים שיעזרו לכן לטפל בגינה המשותפת שלכם כשאחת מחברות הגינון המוכרות והמומלצות היא "נוף מור גינון".


חברת הגינון נוף מור גינון הנותנת שירות בכל אזור בת ים וחולון דואגת לעזור ללקוחותיה בתחזוקה השותפת של הגינה המשותפת על כל המשתמע בדבר. חברת הגינון המומלצת מספקת ללקוחותיה קשת שירותים רחבה מהקמה ועיצוב גינות, תחזוקה שוטפת של הגינה, גיזום וכריתת עצים, הנחת מערכות השקייה חכמות, בניית פרגולות ודקים, תאורת גן ועוד.

גם אתם רוצים גינה יפה ומטופחת? התקשרו עוד היום נוף מור גינון וקבלו שירות בכל אזור בת ים וחולון והסביבה.

שירותי ועד הבית - גננות
שירותי ועד הבית – גננות

טלפון: 053-9601002
כתובת: חולון ובת ים

חשמלאי

כמו כל דבר אחר בבית גם תשתית החשמל הקיימת בבניין צריכה לעבור ביקורת ותחזוקה אחת לכמה זמן, הבלאי לא פוסח על שום דבר ופוגע גם בתשתית החשמל ועלול להשאיר אתכם ללא חשמל ואור במסדרון ובחדר המדרגות במקרה הטוב או אפילו ללא חשמל במעלית במקרה הרע מה שמצריך מכם לטפס במדרגות כל פעם שאתם עושים קניות כאילו הייתם מוצ'ילרים בדרום אמריקה שרק מחכים להעפיל לפיסגת ההר הבאה.

שירותי ועד הבית - חשמלאי
שירותי ועד הבית – חשמלאי

את הטיפול בתשתית החשמל הקיימת בבניין חשוב להעביר לאיש מקצוע בעל וותק וניסיון שידע כיצד להתמודד עם הבעיות השונות בצורה היעילה ביותר וללא השארת קצוות פתוחים שעלולים להוות סכנה (בכל זאת מדובר בחשמל).

חיים כגן, המנהל את חברת ח.כגן ניהול ועבודות חשמל הפועלת באזור בת ים וחולון, הינו חשמלאי מוסמך אשר מתמחה בכל תיקוני החשמל השונים שייתכן ותצטרכו. במסגרת שירותיו של החשמלאי המומלץ תוכלו להיוועץ בו ולהעזר בשירותים השונים שהוא מציע כגון ניהול ביקורת והקמת תשתיות חדשות, לוחות חשמל, קצרים, בעיות עומס, הגדלת נקודות החשמל ועוד.

שירותי ועד הבית - חשמלאי מומלץ
שירותי ועד הבית – חשמלאי מומלץ

טלפון: 076-8881042
כתובת: בת ים וחולון

אינסטלטור

אינסטלציה היא אומנות הטיפול והתיקון של צינורות הבית השונים והיא אחד הדברים החשובים ביותר עבור דיירי הבניין. רק תדמיינו יום אחד בבית בלי מים, יום בו לא תוכלו לשתות מים מהברז, לשטוף ידיים אחרי השירותים, להתקלח, למלא דלי מים כדי לשטוף את הרצפה ועוד מלא פעולות יומיומיות שללא מים פשוט לא נוכל לבצע אותן.

שירותי ועד הבית - אינסטלטור מוסמך
שירותי ועד הבית – אינסטלטור מוסמך

אינסטלטור טוב הוא אחד שיודע לטפל בכל בעיה ולדאוג לפתור אותה כך שדיירי הבניין יוכלו לחזור לאורח חייהם בהקדם האפשרי ולכן חשוב לקחת אינסטלטור שיפתור את הבעיה בהקדם ובמינימום נזק לסביבה.
ספלינטר היא חברה מומלצת העובדת באזור חולון ובת ים ומבצעת את כל סוגי האינסטלציה. חברת האינסטלציה תוכל לתת לכם מענה בנושאים כמו איתור נזילות ללא שבירת רצפות, תיקון פיצוצים בצנרת באמצעות שימוש במכשור מתקדם, שיפוץ של חדר אמבטיה, הגברת לחץ מים מקרים לחמים, החלפת קווי מים וביוב ועוד.

אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ באיזור בת ים וחולון שיפתור לכם את כל הבעיות חברת האינסטלציה ספלינטר תשמח לשלוח אליכם אינסטלטור מקצועי שישמח לעזור.

שירותי ועד הבית - אינסטלציה
שירותי ועד הבית – אינסטלציה

טלפון: 053-2184135
כתובת: חולון ובת ים

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתםבפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל desk@d-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מוסכים מומלצים בחולון (צילום: pixabay)

המוסכים הכי אמינים בחולון לשנת 2024

תפריט נגישות