שבת , יולי 4 2020
ראשי / מהשבוע הבא: מבצע לעיקור וסירוס חתולי הרחוב בחולון

מהשבוע הבא: מבצע לעיקור וסירוס חתולי הרחוב בחולון

המבצע יתמקד השנה בשכונות: קריית שרת, נאות יהודית, נווה ארזים, רסקו א'+ב', נאות שושנים, קריית אילון, קריית רבין, קריית בן-גוריון וכן באזור התעשייה

צילום: עיריית חולון
צילום: עיריית חולון

כמדי שנה, תקיים עיריית חולון גם השנה מבצע לעיקור או לסירוס חתולי רחוב ברחבי העיר. המבצע יחל בראשית חודש יולי במטרה לקיים בקרה על הריבוי הטבעי של אוכלוסיית חתולי הרחוב בחולון. המבצע יתמקד בשכונות הבאות: קריית שרת, נאות יהודית, נווה ארזים, רסקו א'+ב', נאות שושנים, קריית אילון, קריית רבין, קריית בן-גוריון וכן באזור התעשייה. המבצע ייערך מדי שבוע, באופן רצוף, החל משעות הבוקר המוקדמות ו/או משעות אחר הצהריים המאוחרות/ערב.

 

מפת עיקור וסירוס חתולים בחולון 2018 באדיבות עיריית חולון
מפת עיקור וסירוס חתולים בחולון 2018 באדיבות עיריית חולון

תושבים שמאכילים חתולים בשכונות אלה ומעוניינים בעיקור או בסירוס החתולים, מתבקשים לפנות למוקד העירוני 106 ולהשאיר פרטי התקשרות עמם. תושבי שכונות אלה מתבקשים להחזיק את חתולי הבית שלהם בתוך ביתם. את החתולים שיוצאים מן הבית יש לסמן בקולר צבעוני גמיש. פניות תושבים ומאכילי חתולים שנוגעות לחתולים לא מעוקרים או לא מסורסים, מחוץ לשכונות אלה, יענו במקרים שבהם מדובר על ריכוזים שבהם יותר מ-20 חתולים.

איסוף החתולים והעיקורים/הסירוסים ייעשה בידי צוותים מיומנים, שינועו בעיר בכלי רכב משולטים, כאשר התהליך יבוצע, כמובן, בידי רופא וטרינר מנוסה. כל  החתולים המנותחים יחוסנו גם בתרכיב נגד מחלת הכלבת ויסומנו בסימן אוזן לזיהויים כחתולים מעוקרים/מסורסים. במידת הצורך, יינתן לחתולים גם טיפול רפואי ראשוני. בתום האשפוז יוחזרו החתולים למקום שממנו נאספו, כאשר הם בהכרה ובערנות מלאה. ניתן לחזות ויזואלית במיפוי גאוגרפי של המבצע באמצעות מפת העיר שנמצאת בפינה הווטרינרית שבאתר האינטרנט העירוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אביבה גולן. צילום: עמי ורדי

אביבה אהובתי