יום חמישי , אוקטובר 22 2020
ראשי / "תודה על 20 שנות נתינה" -בית ספר שרת נפרדים מאסתי בראון

"תודה על 20 שנות נתינה" -בית ספר שרת נפרדים מאסתי בראון

ערב מרגש התקיים בבית הספר קריית שרת לרגל פרישתה של רכזת מגמת המוסיקה המיתולוגית, אסתי בראון

אסתי בראון רכזת מגמת המוסיקה של בית הספר קריית שרת בחולון. צילום : אבי שמעון
אסתי בראון רכזת מגמת המוסיקה של בית הספר קריית שרת בחולון. צילום : אבי שמעון

ערב מרגש התקיים אמש בתיכון קריית שרת בחולון, לרגל פרישתה של רכזת מגמת המוסיקה המיתולוגית של בית הספר, אסתי בראון. הערב התקיים במעמד ראש העיר, מוטי ששון, ובהשתתפות ראש מינהל החינוך, אריאלה קידר, מנהלת בית הספר, טלי דרור, מנהלי בית הספר בעבר ישראל כץ ורותי אנזל, מורים, תלמידי המגמה ובוגרים שלה, שרבים מהם השתלבו בלהקות הצבאיות ובתעשיית המוסיקה ומקפידים לשמור עם בראון קשר חם לאורך השנים.

באירוע נישאו נאומים מרגשים מפי הנוכחים שהדגישו את תרומתה הרבה של בראון לבית הספר ולעיר כולה. ראש העיר איחל לבראון הצלחה רבה והודה לה על השנים הרבות שבהן פעלה לטובת בית הספר והעיר. בנוסף, איחל ששון הצלחה לממשיכי דרכה ולתלמידים וציין כי הוא בטוח ששמה הטוב של המגמה יוסיף ללכת לפניה. בתכנית האמנותית הופיעו בשירה ובנגינה האמנים טל שגב ואוהד חיטמן וכמובן, תלמידי המגמה.

בראון עבדה בבית הספר השש-שנתי 25 שנה ושימשה כרכזת החינוך החברתי. לפני כ-20 שנה היא מונתה לרכזת מגמת המוסיקה, לאחראית על טקסי בית ספר ולחברת הנהלתו. היא הובילה את טקס יום הזיכרון העירוני ואת הטקס העירוני לזכרו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל וכן טקסים רבים נוספים, שבהם הוזמנו תלמידי המגמה להשתתף. בנוסף, הופיעה יחד עם התלמידים מדי שנה בחגי ישראל בבתי חולים, בבתי אבות ובמוסדות נוספים וכן ייצגו באירועים שונים את בית הספר ואת העיר בארץ (למשל, בטקס בו קיבלה חולון את פרס החינוך) ובעולם (דוגמת טקס יום השואה, שהתקיים בוילה ואנזה בברלין, במסגרת משלחת עירונית של ניצולי שואה), כולל שיתופי פעולה עם בתי ספר ממדינות זרות, השתתפות בכנסי מקהלות בינלאומיים ועוד. בראון זכתה פעמיים בתואר "אשת חינוך מצטיינת" מטעם עיריית חולון והיא אחראית להפיכתה של מגמת המוסיקה למגמה מובילה ופורצת דרך בתחומה שאף קיבלה את הכרת משרד החינוך על היותה מגמה ייחודית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020