שבת , יולי 4 2020
ראשי / פחד להתלונן: שוכרי הדירה היו סוחרי סמים

פחד להתלונן: שוכרי הדירה היו סוחרי סמים

קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים ותקיפה בבת ים. אלו הסעיפים שיוגשו מחר לבית המשפט נגד ארבעה גברים שנעצרו על ידי המשטרה לאחר שהתעללו בבעל דירה ששכרו

מפגש יזום בין הקורבן למעורבים, צילום: משטרת ישראל
מפגש יזום בין הקורבן למעורבים, צילום: משטרת ישראל

מחר (יום שני), בתום חקירה מורכבת שהביאה לאיסוף ראיות על ידי משטרת ישראל, יוגש כתב אישום נגד ארבעה גברים בפרשיה קשה שראשיתה בסוף חודש יוני השנה, כאשר במשטרת ישראל התקבל דיווח אודות אדם הנסחט על ידי גורמים עבריינים בכירים.

הקורבן (55) אשר בבעלותו דירה בבת ים, השכיר את הדירה לאנשים אשר השתמשו בנכס, לאחסון ולחלוקת סמים, זאת ללא ידיעתו. הוא הוטעה לחשוב כי השוכרים עזבו את הדירה. כשהגיע הקורבן לדירה, הופתע למצוא בה ארגזים, שהכילו חומרים החשודים כסמים. כאשר השוכרים שבו לדירה וראו את אחד הארגזים פתוח הם חשדו כי בעל הדירה גנב מהסמים.

מאז אותו יום החלו השוכרים לסחוט את הקורבן באיומים קשים כלפיו וכלפי בני משפחתו. הקורבן לא התלונן במשטרה פן יבולע לו במידה והחשודים יגלו זאת ורק בעקבות התערבות יזומה של משטרת ישראל, הופסקה מסכת הייסורים של הקורבן ובני משפחתו.

העבריינים חשדו שבעל הבית גנב מהם סמים, צילום אילוסטרציה
העבריינים חשדו שבעל הבית גנב מהם סמים, צילום אילוסטרציה

משטרת ישראל ניהלה חקירה סמויה, מורכבת ומאומצת אשר במהלכה נאספו ראיות נגד המעורבים. בשיאה של החקירה בוצע מפגש יזום בין הקורבן למעורבים בתחנת דלק בחולון, שם התבצע מעצרם של שלושה מהמעורבים (בני 36,27,29 בת ים) ובהמשך נעצר מעורב רביעי (23, פתח תקווה) .

מעצרם של הארבעה הוארך מעת לעת על ידי בימ״ש השלום בתל אביב ומחר כאמור יוגש נגדם כתב אישום בגין עבירות חמורות של קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים ותקיפה וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים

ממשטרת ישראל נמסר: משטרת ישראל תמשיך לחתור לחשיפת מקרים קשים, כדוגמת המקרה הנדון, בו אזרח תמים מן היישוב נופל קורבן לאיומים ומעשי סחיטה מצד העבריינים ותפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם העבריינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אוטו-דיל