שבת , נובמבר 27 2021
ראשי / התחדשות עירונית: 2 מגדלים חדשים יוקמו ברחוב בלפור

התחדשות עירונית: 2 מגדלים חדשים יוקמו ברחוב בלפור

במסגרת פרויקט תמ"א 38 ענק נוסף בבת ים יפונו 61 יחידות דיור וייבנו במקומן 244 יחידות חדשות. כל הפרטים

בלפור
בלפור

חברת ארזים (ג.י.א) מבית קבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ, הודיעה על פרויקט חדש במסגרת ההתחדשות העירונית, אשר צפוי לצאת לדרך בקרוב ברחוב בלפור בעיר.

הפרויקט, במתכונת תמ"א 38/2, יבוצע על ידי חברת ארזים (ג.י.א) ויכלול את פינויין של 61 יחידות דיור קיימות, ו-13 יחידות מסחר הקיימות במקום, בשלושה בניינים שונים (בלפור 47, בלפור 47א' ובלפור 49) והקמתם של שני מגדלים חדשים, הכוללים יחד 244 יח"ד חדשות, בהן דירות 4 ו-5 חדרים. לכל דירה בפרויקט תינתן גם יחידת חניה והמתחם כולו יכלול בתוכו גם שטחים ירוקים, לרווחת הדיירים.

הפרויקט, שיצא לדרך כבר בימים האחרונים לאחר החתמת הדיירים, צפוי להביא לשינוי משמעותי ומתיחת פנים ברחוב בלפור, המהווה את אחד מעורקי החיבור בין הערים בת-ים ויפו.

סימה מאור, מנהלת ההתחדשות העירונית בחברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות: "בת ים הופכת לאטרקטיבית יותר ויותר מבחינה נדל"נית, ובשנים הקרובות היא צפויה לקדם בתוכה עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית ובנייה חדשה, שיחדשו את פניה של העיר ויהפכו אותה לפנינה הנדל"נית הבאה של ישראל. הפרויקט הגדול והמשמעותי שלנו מצטרף לפרויקטים דומים נוספים שאנו מקדמים בערים שונות בארץ, במקצועיות וביעילות. בימים אלה, אנו ממתינים לאישור התכנית בוועדה המקומית והמחוזית, ומשם- נצא לדרך, להגשמת הפרויקט".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2021