יום ראשון , אוקטובר 25 2020
ראשי / פקק עצבים: עבודות הרכבת הקלה שיתקו את התנועה ביוספטל

פקק עצבים: עבודות הרכבת הקלה שיתקו את התנועה ביוספטל

תושבי שיכון ותיקים מתלוננים על עומסי תנועה כבדים, צפירות ועצבים לאורך כל שעות היום בשל עבודות הרכבת הקלה. נת"ע: "עושים מאמצים לצמצם את ההפרעה"

יוספטל ממבט עילי, צילום: עומרי נפתלי
יוספטל ממבט עילי, צילום: עומרי נפתלי

תושבי שיכון ותיקים מתלוננים כי בשל עבודות הרכבת הקלה שהחלו בבת ים, בשבוע שעבר נסגרה היציאה מרחוב משה שרת ימינה לרחוב יוספטל ואמש נסגר לתנועה הנתיב לפניה שמאלה מרחוב חשמונאים לכיוון יוספטל. סגירת הדרכים יצרה עומסים כבדים, לאורך כל שעות.

יעניין אותך גם

דירת פנטהאוז עם בריכה ברחוב אלי כהן בחולון מוצעת ב-2.8 מיליון שקל

אושר פרויקט פינוי בינוי יוספטל-איילון

מאיר דביר בעל חנות ירקות ברחוב קרייתי מספר: "מה שהולך פה זה טירוף, פשוט קטסטרופה, סגרו לנו את השכונה. אני עם קטנוע, אבל לאבא שלי לקח כמעט שעה בבוקר להגיע כדי לפתוח את החנות, כשבימים רגילים זו נסיעה של פחות מ-10 דקות. זה משפיע לי גם על העסק. לאנשים אין מקום לעמוד, לעצור או להחנות את הרכב כדי לקנות".

"הכל פקוק, זה פשוט בלתי אפשרי"

גם בגינת הילדים בקרבת בית ספר שרת שיחת היום בקרב הורים ותושבי השכונה עוסקת בתלונות על המצב החדש שנגרם בשל עבודות הרכבת. התושבים מספרים על צפירות במשך כל היום, פקקים ועומסים ברחבי השכונה.

שרון, תושבת השכונה מספרת: "בבוקר לוקח לי הרבה יותר זמן לקחת את הילדים למסגרות. במקום חמש דקות נסיעה חזרה הביתה, לקח לי למעלה מארבעים דקות. היום בבוקר בעלי עמד ברחוב משה שרת במשך עשרים דקות.
הכל פקוק, זה פשוט בלתי אפשרי".

תקועים ביוספטל, צילום: כנרת שמרוני
תקועים ביוספטל, צילום: כנרת שמרוני

תגובת נת״ע (נתיבי תחבורה עירוניים): "נת"ע מבצעת בבת ים עבודות הכרחיות כהכנה למסילות הקו האדום, שישפרו את איכות החיים של תושבי האזור. אנחנו מתנצלים על אי הנוחות ועושים מאמצים לצמצם את ההפרעה ככל האפשר".

תגובת עיריית בת ים: "מדובר בעבודות הרכבת הקלה שמבוצעות על ידי חברת נת"ע. מיום תחילת העבודות אנו פועלים מול נת"ע ומשרד התחבורה על מנת למזער את הפגיעה הנגרמת לתושבים בשל העבודות ולאפשר דרכי גישה חלופיות. עיריית בת ים תמשיך לפעול מול כל הגורמים על מנת להבטיח שמירה על איכות חיי התושבים במהלך סלילת הרכבת הקלה בעיר".

תגובה אחת

  1. זה ממש לא בסדר שעושים את זה לא מתחשבים בכוחות הביטחון שצריכים לנסוע לאירועי חרום ומעכבים את זמן ההגעה של הכוחות למקום האירוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אטליז משה