יום שישי , נובמבר 26 2021
ראשי / בת ים:התעלל מינית בנער לאחר שגרר אותו לבניין

בת ים:התעלל מינית בנער לאחר שגרר אותו לבניין

בשבוע שעבר, הוגש כתב אישום נגד תושב בת ים, שנחשד כי התעלל מינית קשות בנער בן 17.

אילוסטרציה
אילוסטרציה

מתן לוגסי, תושב העיר בת ים, בן 20, נמצא אשם בשבוע שעבר בהתעללות מינית בנער בן 17 שלא הכיר. לוגסי חשוד כי גרר את הנער לבנין סמוך והתעלל בו מינית במשך שעות. על פי כתב האישום לוגסי,שצרך משקאות אלכוהולים, ראה את הנער צועד בעיר ומשך אותו לבניין סמוך תוך גרימת חבלות קשות.

לוגסי מואשם כי תקף את הנער באגרופים וחבלות, שריטות ובעיטות. כשהנער, היה שרוי בחרדה ופחד גרר אותו לוגסי לבניין סמוך שם ביצע בו מעשים מגונים והתעלל בו מינית במשך שעות ארוכות. 
בהמשך, שדד את הצעיר ולקח ממנו את מכשיר הסלולרי שברשותו ואף את כרטיס הבנקט שלו. יתרה מכך, תחת איומים ואלימות קשה לקח לוגסי את הצעיר אל הכספומט והכריח אותו להוציא את כל כספו. כך במשך ימים ארוכים ואיומים קשים, שידל לוגסי את הצעיר לתת לו מכספו בכל יום עד שיתרוקן חשבון הבנק שלו.

עו"ד אלון שליכטר, המייצג את נפגע העבירה, אמר בתגובה להגשת כתב האישום: "אנו מברכים על החלטת בית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם, מתן לוגסי. המשפחה קוראת לבית המשפט ולפרקליטות למצות עימו את מלוא חומרת הדין".

עורך דין ניר אלפסה מהסנגוריה הציבורית, שמייצג את הנאשם מסר בתגובה: "טוב הייתה עושה הפרקליטות אם הייתה נצמדת לעמדתה לפיה יש לאסור פרסום פרטי הפרשה כולה, ולא מאפשרת הצגת מידע חלקי ולא מחייב כפי שעשתה בפועל. לגוף העניין, מאחר שכתב האישום הוגש רק היום, נדרשת להגנה דחייה לשם לימוד הראיות וגיבוש עמדה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2021