יום שלישי , נובמבר 24 2020
ראשי / בת ים / האיחוד שבדרך לאיחוד: קטי פיאסצקי-מורג מאחדת כוחות עם עו"ד אבי אריה

האיחוד שבדרך לאיחוד: קטי פיאסצקי-מורג מאחדת כוחות עם עו"ד אבי אריה

למרות המצב של מרצ בסקרים בבת ים, ניכר כי המועמדת לראשות העיר קטי פיאסצקי-מורג לא מוכנה לוותר מהר. כעת היא מנסה לשלוף ג'וקר חדש מהשרוול- עו"ד אבי אריה.

קטי פיאסצקי-מורג
קטי פיאסצקי-מורג

הבוקר יצאו בהודעה משותפת קטי פיאסצקי-מורג, המתמודדת לראשות העירייה, ועו״ד אבי אריה, יו״ר רשימת איחוד למועצה. השניים הודיעו על איחוד כוחות וריצה ברשימה משותפת תחת השם מרצ.

עו״ד אבי אריה פעיל חברתי ותיק ובולט בעיר בת ים, נשוי ואב לשתי בנות (7,11) עו״ד בהשכלתו ועוסק בדיני ביטוח.

קטי פיאסצקי-מורג: ״הצטרפותו של אבי מהווה תוספת כח משמעותית לסיעה. אבי ואני נפגשים במקומות רבים בחיים שלנו בעיר, אנחנו שותפים למאבקים עבור התושבים. אבי הוא דוגמה מצויינת לאיך תושבים צריכים להיות מעורבים יותר בעיר שבה הם גרים. אני שמחה שאבי ישב אתנו סביב שולחן המועצה ונפעל יחד לקידום נקיון הכפיים, השקיפות והחופש.

עו"ד אבי אריה
עו"ד אבי אריה

היות, ועל פי המסמכים שפורסמו האיחוד עם העיר תל אביב חתום, אני מאמינה שיש צורך בכמה שיותר מקבלי החלטות שידאגו לתושבי העיר ולא לג׳ובים. אין לי ספק שעו״ד אריה הוא המתאים ביותר לעמוד בראש צוות המו״מ מול משרדי הממשלה.״

עו״ד אבי אריה: ״ את קטי אני מכיר מקרוב מישיבות המועצה. קטי היא חברת מועצה לוחמת, ומהבודדות שמגיעות למועצה בשביל לייצג את הציבור ולא את הפוליטיקה הקטנה. לקטי ולי תפיסת עולם משותפת שמאמינה בשיתוף הציבור ואמירת האמת גם אם היא לפעמים כואבת ולא נעים לשמוע אותה. אין לי ספק שהחיבור בינינו יביא את העיר למקום טוב יותר.״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים שכדאי להכיר בבת ים לשנת 2020