יום שישי , פברואר 23 2024
 
ראשי / הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 12.3-18.3.2023

הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 12.3-18.3.2023

הורוסקופ/אסטרולוגיה: תחזית שבועית לילידי כל המזלות, טיפ לילידי השבוע וגם התאמת מזל החודש דגים עם כל המזלות

הורוסקופ/ אסטרולוגיה. צילום אילוסטרציה canva
הורוסקופ/ אסטרולוגיה. צילום אילוסטרציה canva

התאמת מזל החודש דגים עם כל המזלות


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של בת ים ניוז

  רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של בת ים ניוז


דגים עם דגיםשני מזלות אלו מקושרים עם רגש, אכפתיות ואמפטיה. זוהי זוגיות אינטנסיבית כיוון שלמזל זה יש את היכולת להרגיש האחד את צורכי השני. חובה לציין שהרגישות ההדדית תהיה מוגזמת עם נטייה לסחיטה רגשית.  חשבו פעמיים!

דגים עם טלה זו מערכת יחסים כמעט בלתי אפשרית. לטלה אין סבלנות לבכיינות ולדרישות המוגזמות של הדגים. ואילו הדגים מצידו תמיד ירגיש שאינו מגיע על סיפוקו. בסופו של דבר זוהי מערכת מתסכלת וסוחטת אנרגטית.  לא מומלץ!

דגים עם שור זוהי מערכת יחסים שאמורה להצליח. הדגים הרגיש והפגיע זקוק לשור היציב והפרקטי. לשור יש יכולת לתעל את האנרגיה הרגשית המתפזרת של הדגים ולהביאה למקום הנכון.  מומלץ מאוד  !

דגים עם תאומיםזוהי מערכת שנולדה להיות חסרת יציבות. הקצב הטבעי של שני מזלות אלו שונה לחלוטין. הדגים איטי והססן ואילו  התאומים מהיר וחסר סבלנות. שני מזלות אלו לא יתאחדו אלא אם כן גורמים חיצוניים יכריחו אותם לכך… לא מומלץ!

דגים עם סרטןמערכת יחסים זו עשויה להצליח כיוון שכל אחד מהצדדים יישען על הצד שכנגד ולא ישאף לעצמאות אישית. הם משלימים האחד את השנייה בצרכים וירצו להיות תמיד ביחד עד כדי תלותיות. מומלץ למי שזקוק לזוגיות צפופה.

דגים עם אריהזוהי זוגיות שכמעט לא תמצאו אותה בשום מקום ואם היא כבר קיימת היא תהיה מושתת על העובדה שהאריה ינסה לנהל את הדגים. סביר להניח שגם יצליח, ואולם הדגים ירגיש תמיד קורבן ומריר ביחסים. מומלץ למי שאוהב יחסי סאדו – מאזו.

דגים עם בתולהזוהי מערכת יחסים מעניינת כיוון שיש בה השלמה של האחד עם צורכי השני. לדגים הרגשי יש יכולת להעניק את הרגש שמזל בתולה זקוק לו כדי להרגיש משוחרר ולכן, שני מזלות אלו ישלימו בהתנהגות שלהם, את החסכים ההדדיים. מומלץ!

דגים עם מאזנייםבדרך כלל לא תמצאו אותם יחדיו אלא אם כן הם נמצאים בעבודה ועסוקים בהכנת פרויקט משותף. אין ביניהם מכנה משותף כך שנדיר שימצאו נושאים משותפים שיחברו אותם יחדיו בקשר זוגי.

לא מומלץ!

דגים עם עקרבקשר זה עשוי להיות מעניין במיוחד ואפילו מוצלח. עוצמות הרגש לא יפחידו האחד את השני ולהיפך, שניהם יוכלו להעניק את המרחב לעוצמות הרגש השופעות משני מזלות אלו.   מומלץ ביותר!

דגים עם קשתזהו קשר עם משיכה מינית גבוהה כיוון ששני אלו ירצו לשנות האחד את השני ואולם לאורך זמן, יוצרו מלחמות אישיות כשכל אחד ירצה להוביל ולנהל את העניינים. בסופו של דבר הקשת ירים ידיים וייסוג, והדגים ירגיש קורבן.  לא מומלץ!

דגים עם גדי  – שילוב שני מזלות אלו הינו כמעט המוצלח ביותר מבין כל השילובים. שני מזלות אלו זקוקים זה לזו כדי שיוכלו להביא את מקסימום הרגש שלהם למיצוי. הגדי היבש משהו זקוק לדגים שיאפשר לו להוציא את הרגש החבוי.  מומלץ ביותר!

דגים עם דליהדגים המקושר עם אלמנט מים לא יבין את הצרכים של הדלי המקושר עם אלמנט האוויר ועל כן חיכוכי הדעות יפרצו מייד. לדלי אין את העומק הרגשי לו זקוק הדגים.  מוטב לכם לא להיכנס מראש לקשר ובכך למנוע מעצמכם עוגמת נפש.  לא מומלץ!

לידיעתכם , ההסבר הוא כללי ואני מזכירה לכם שכדי לדעת ולהחליט בנוגע לזוגיות הפרטית שלכם, מומלץ לכם לעשות הצלבת מפות אישיות ורק אחר כך להגיע להחלטה.

תחזית שבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית לפניכם

טיפ לילידי השבוע

כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נמצא אצלכם בבית הכספים, כך שזה הזמן הנכון להיפתח להזדמנויות חדשות בתחום הכלכלי.

טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

כוכבים משמעותיים נמצאים במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן יש בכם צורך להסתגר יותר מאי פעם . כמו כן, אתם נמצאים חודש לפני יום ההולדת ולכן אתם מרגישים צורך לשמור על המרחב שלכם ולא מוכנים לשתף את רגשותיכם עם אחרים בנוגע לתחומי חיים שחשובים לכם. זה בהחלט הזמן לשמר את האנרגיה שלכם.

שור 20 באפריל עד 20 במאי

מבחינה חברתית זוהי תקופה מאוד טובה ומשגשגת עבורכם שכן כוכבים רבים נמצאים בבית החברים שלכם ויש לכם יכולת להעלות את המעמד החברתי שלכם ולהצליח מאוד. בכל מקרה, ייתכן ולא תוכלו לומר את כל אשר עולה בדעתכם כדי לא לפגוע ולמעשה יהיה זה הדבר הנכון ביותר כרגע, כיוון שלעיתים קרובות אתם חסרי טאקט.

תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

השמש בשמיים מבקרת בבית הקריירה שלכם ולכן אתם עשויים להצליח מאוד אם תלמדו יותר לשתף פעולה עם אחרים ופחות לעשות רק מה שנוח לכם. הכוכב מארס נמצא במזל שלכם וגורם לכם ליותר אגרסיה מהרגיל ולכן חשוב שתנתבו אותה למקומות טובים וחיוניים שיעזרו לכם להתפתח וגם להצליח בחיים ובכל תוכניותיכם.

סרטן  22 ביוני עד 22 ביולי

מאחר וכוכב העשייה המוכר בשמו מארס נמצא בבית תת המודע שלכם, נראה שאתם לא מוכנים לשתף את האחרים בתוכניותיכם ומשאירים הכל לעצמכם. פעולה כזו עלולה למצוא אתכם חסרי אנרגיה כיוון שזהו עול כבד מדי לעשות הכל לבד. אתם נמצאים בנקודה משמעותית בחייכם ולכן חשוב שתזרמו עם האחרים ותקבלו חוות דעת שונות משלכם.

אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

אתם עסוקים מאוד עם כספים שאתם יודעים שמגיעים לכם מאחרים בעקבות פרויקטים שלקחתם על עצמכם ונראה שאין להם בעיה לעמוד על שלכם ובצדק כדי להילחם על התוכניות שלכם. אתם עוברים שינוי משמעותי בתחום זה. בשורות טובות מחכות לכם והגיע הזמן שלכם להרגיש שאתם מתרחבים מקצועית ועושים את הדבר הנכון.

בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

אתם נמצאים כחצי שנה לאחר יום ההולדת שלכם ולכן תקופה זו הופכת להיות מאוד משמעותית עבורכם הפעם ולמעשה בכל שנה בזמן הזה. עכשיו אתם נמצאים בשלב שבו חשבונות הנפש שלכם, ובמיוחד בתחום הזוגיות והשותפויות תופסים מקום מאוד משמעותי בחייכם. ייתכן שלא כולם יפרגנו לכם על האומץ שאתם מתנהלים בו – אל תתרגשו.

מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

כוכבים רבים יושבים בבית העבודה שלכם ולכן עכשיו זה הזמן לבנות לעצמכם תוכנית עבודה ולעבוד לפי שלבים וסדרי עדיפויות נכונים. חשוב מאוד שלא תעמיסו על עצמכם יותר מדי כיוון שגם מבחינה בריאותית אתם נמצאים בתקופה יותר רגישה ולכן עומס יתר עלול להפיל אתכם לחולי. נסו לסלוח לאנשים שאתם חושבים שהזיקו לכם.

עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

הכוכב יופיטר נמצא בבית העבודה שלכם ומאחר והוא מביא לכם הזדמנויות חדשות , נראה שנושא זה הופך להיות הנושא המרכזי בחייכם. ייתכן ואתם מנסים למשוך זמן או להימנע מכל מה שדחוף, אך מומלץ לכם להקדים את המאוחר ולא לחכות לרגע האחרון בתחומי חיים שהזמן מתחיל ללחוץ לגביהם ואתם מנסים להתעלם מכך.

קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה אנרגיה ועשייה נמצא במזל המולי לכם הוא מזל תאומים ובמצב כזה נראה שאתם פועלים לעיתים קרובות מדי בצורה ספונטנית שלא תמיד טובה עבורכם. חשוב שתפעלו בשיקול דעת ולא באופן שיכול לגרום לכם להפסיד כספים או אפילו במערכות יחסים כשאתם לא חושבים לפני שאתם מדברים.

גדי  22 בדצמבר עד 19 בינואר

נראה שכל מה שקשור לסביבה בה אתם חיים מעוררת אצלכם עכשיו תקופה של חוסר וודאות ולא בטוח שאתם מקבלים משוב חיובי על כל דעותיכם בבית. נסו למצוא זמן ללימודים בתחומים חדשים ומאתגרים ועדיף שלא תיכנסו למלחמתם של אחרים וכמובן אל תעשו את העבודה השחורה לאף אחד. זה הזמן שלכם לעצמכם.

דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

בית הכספים שלכם מופעל על ידי כוכבים מאוד משמעותיים . האחד הוא נפטון שגורם לכך שלא תמיד תראו את הדברים באור הנכון ואילו השמש בשמיים גורמת לכם לראות את הדברים באור נוסף שהוא למעשה הנכון ולכן אתם חייבים לפעול בשיתוף עם ייעוץ מקצועי בתחום. נסו לגייס את הסביבה שלכם, לפעול למען המטרות החשובות לכם.

דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

השמש הנמצאת במזל שלכם גורמת לכם לחוש שאתם יכולים להתחיל לפעול בכל תחום חיים בו תבחרו ואולם הפעם אתם חייבים לשתף גם את הקרובים לכם בתוכניותיכם ובעיקר בתחום הכספי , כיוון שהוא מופעל כרגע על ידי כוכב השפע יופיטר ונראה שמחכות לכם הפתעות טובות בתחום. שיקול דעת וסובלנות הוא הדבר הנכון עבורכם.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית. נייד 0522248626 אימייל Shirel.zila@gmail.com

צילה שיר אל. צילום פרטי
צילה שיר אל. צילום פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתםבפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל desk@d-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

דורון תמיר.חפירות לחיזוקים במרכז. צילום: אריה אשכנזי

התחדשות עירונית- ומה אם לא בא לכם לחתום?

תפריט נגישות