יום שישי , פברואר 23 2024
 
ראשי / הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 19.3-25.3.2023

הורוסקופ שבועי: תחזית לילידי כל המזלות 19.3-25.3.2023

הורוסקופ/אסטרולוגיה: תחזית שבועית לילידי כל המזלות, טיפ לילידי השבוע, תכונות חיוביות ושליליות לילדי מזל טלה וגם תחזית שנתית לילידי מזל טלה

הורוסקופ/ אסטרולוגיה. צילום אילוסטרציה canva
הורוסקופ/ אסטרולוגיה. צילום אילוסטרציה canva

מזל טוב לכם הטלאים שפותחים את השנה האסטרולוגית. תאריך המזל: בין ה-21.3 ועד ל-21.4


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של בת ים ניוז

  רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של בת ים ניוז


סמל המזל: טלה

אלמנט: אש, יוזם

איבר בריאותי רגיש: ראש

תכונות חיוביות של המזל:

אוהבים להגיע ראשונים לכל מקום. פתוחים וחביבים באופי, פעלתנים מאוד, אוהבים פעילויות עם אלמנט של אומץ, אוהבים להיות בתנועה, בעלי יוזמה, , יש להם כריזמה  טבעית, סולחים בנקל, פופולאריים בכל מקום, בעלי יכולת נתינה.

תכונות שליליות של המזל:

פועלים בצורה אימפולסיבית מבלי לחשוב ולתכנן מראש מה לעשות, אוהבים נוחיות ולא לקחת אחריות, דואגים קודם כל לעצמם, ילדותיים בגישתם לחיים, אוהבים להתגאות בכל דבר, מתרגזים מהר, קשה להם לדחות סיפוקים וכל דבר רוצים מייד!

הסתגלות למסגרת:  בכל מצב תמיד ינסו להתבלט כך שבמידה והם נמצאים עם דמות חזקה מהם והמשרה אוירה סמכותית, הרי שלא יסכימו לקבל את הנהגתו וינסו לערער על סמכותו.

תחביבים: כל תחום עיסוק שיש בו אומץ יתאים לטלה האנרגטי להוצאת המרץ הבלתי נדלה שלו וזאת בנוסף לתחביבים המכילים בתוכם דינאמיקה ותנועה.

נאמנות: עליהם נאמר המשפט "כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת".

והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד.

 

תחזית שנתית לילידי המזל

שפע

הכוכב יופיטר שמביא איתו מזל והצלחה יבקר הפעם במשך כשנה במזל שלכם. מאחר וכוכב זה מגיע אחת ל-12 שנים ומשפיע על המזל, הרי שבחודשים הקרובים תהייה זו שנה מבורכת ועם הזדמנות פז להיפתח אל היקום ולבקש למגנט אליכם את האנרגיה הנכונה כדי שדלת ההזדמנויות תיפתח עבורכם. התחושה תהיה שהכול פועל לטובתכם, היחסים חמים, טובים ותקינים ואתם מצליחים להסדיר נושאים שכבר מזמן רציתם לטפל בהם. תרגישו שכולם באים לקראתכם, אתם בעלי מזל והחיים זורמים. ההצלחה שתרגישו תהיה בכל תחומי החיים החשובים לכם.

תהיו פופולאריים מהרגיל ותרגישו שאתם מקובלים ואהובים.

נצלו כל רגע בשנה זו כדי שבשנה שתגיע לאחר מכן, תוכלו ליהנות מפירות השקעתכם

חשוב מאוד להבהיר כי מאחר וייפתחו לכם כמה שערי הזדמנות בשנה זו , אל תהססו לעבור ממקום למקום , לנסות ולהתנסות ולא לפחד מלהתחיל דברים חדשים. זה הזמן וגם הזדמנת טובה עבורכם להתחלות חדשות.

אתגר

הכוכב סטורן הכוכב שנקרא המורה הגדול עומד לבקר אצלכם למשך כשנתיים וחצי בבית תת המודע ויעניק לכם את היכולת להבין לעומק נושאים רבים שהיה לכם קשה להתמודד איתם, כיוון שהעלו אצלכם דפוסי התנהגות ישנים משנות ילדותכם המוקדמות. כוחו של כוכב סטורן הוא דווקא להעלות אל פני השטח את הנושאים הכאובים ביותר, להוציא אותם החוצה, להתמודד איתם בלי פחד וזאת כדי לעשות שלום עם עצמכם.

בנוסף, האינטואיציה הטבעית שלכם השנה תהייה גבוהה מהרגיל ותדעו לפתור בעיות רגשיות שנוצרו – בדרך מהירה ויעילה מתוך חיבור אנרגטי לאדם העומד מולכם. זוהי תקופה מצוינת לעסוק קצת ברוחניות ובמיסטיקה ולקבל משם את ההנחיות הנכונות כיצד לפעול.

התקופה השנה שבה תרגישו שהנה אתם חווים את העוצמה של הכוכב שתפקידו ללמד ביתר שאת, תהייה בחודשים יולי ועד דצמבר 23, שאז חלקכם ירגישו את הצורך לעשות שינויים בחייהם שהגיעו מתוך הכרח ולא תמיד מתוך רצון.

השנה תחוו את תחילתה של פתיחות חדשה לתחומי עניין וחיים שונים.

תחזית שבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית לפניכם

טיפ לילידי השבוע

השבוע נכנסת השמש בשמים למזל שלכם ולכן אתם עומדים בפני סבב חדש לשנה הקרובה עם אנרגיות טובות והתחלות חדשות.

טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

כוכב התקשורת מרקורי הגיע לבקר במזל שלכם ואיתו תגיע גם תקשורת יותר פתוחה , עם אנשים שאתם מכירים וכבר מזמן רציתם לשוחח איתם, אך מסיבות כלשהן לא הצלחתם ליישם זאת. החודש תמצאו את הרעיונות המתאימים על מנת שתוכלו להגשים את מטרותיכם בדרך נעימה שלא תקומם עליכם את הקרובים עליכם, לעומת פעמים אחרות שהוצגתם כחסרי יכולת לעמוד בדחיית סיפוקים.

שור 20 באפריל עד 20 במאי

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית תת המודע שלכם ולכן נראה שזה הזמן בהם תרגישו שאתם מעדיפים להיות מכונסים בתוך עצמכם ופחות בקשר עם אנשים אחרים שמבטיחים לכם הבטחות, אך אינם עוברים את רף הציפיות שלכם. הכוכב שלכם הידוע בשמו וונוס ומשפיע על מערכות יחסים וכספים נמצא במזל שלכם ולכן דווקא בתחום הכלכלי תרגישו שהרבה יותר קל לכם לממש תוכניות.

תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

הכוכב מרקורי שהוא גם הכוכב שלכם יימצא במשך כל החודש הקרוב בבית המקושר עם המבנה החברתי אליו אתם מקושרים. זה לא הזמן להתעמת אלא יותר להתרכז בבדיקה אישית ופנימית כיצד אתם רוצים לארגן את חייכם ומהם הדרכים הנכונות לשם כך. מומלץ לכם לנסות ולהבין את המניעים של הקרובים לכם, כדי לוודא שאתם מתואמים איתם מבחינה מעשית.

סרטן  22 ביוני עד 22 ביולי

בחודש הקרוב הכוכב מרקורי שמביא תקשורת פתוחה ונכונה יותר, יימצא בבית הקריירה שלכם ויביא איתו שיחות רבות בנושא העבודה שלכם. לא בטוח שהתשובות שתקבלו תספקנה אתכם ובעיקר תרגישו שמבקרים אתכם במקום לפרגן לכם. הקשיבו לחברים קרובים שבאים לתת לכם טיפים נכונים ואף רוצים בטובתכם. מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה שהיא בונה וטובה עבורכם.

אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם במקום המקושר עם תת המודע ולכן ייתכן שבמשך כל החודש הקרוב תרגישו נסיגה כלשהי בנושאים החשובים לכם, אך מבחינה אישית זו תהייה תקופה מעולה לבנייה חדשה ולניסיון לפרוץ את תקרת הזכוכית של עצמכם כיון שעבור אחרים כבר מזמן עשיתם זאת. החודש מתאים במיוחד לעבודה קשה ולשווק את עצמכם, על מנת להתפרנס היטב.

בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

הכוכב סטורן שמביא חוסר ודאות ואף קשיים, נמצא בבית המקושר עם שותפויות בכל תחום שהוא כולל זוגיות ועבודה ולכן , סביר להניח שאינכם בנויים לרומנים מזדמנים למרות שיש לכם חשק לחיות את החיים ולמצות אותם. כוכב מארס שמביא עשייה נמצא במקום הקשור להתנהלות החברתית שלכם ולכן חשוב מאוד עבורכם לממש תוכניות שמזמן רציתם לעשות אך התעכבו עבורכם.

מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה שבה אתם קרובים לעשות את חשבונות הנפש הפנימיים שלכם על מנת שתוכלו להמשיך בדרך שבה החלטתם ללכת. ייתכן ותמצאו את עצמכם אומרים דברים שבזמנים אחרים לא היה עולה על דעתכם לשתף את האחרים, אך נראה שהפעם אתם יודעים שאי אפשר יותר לשאת מצבים שאינם לרוחכם ולכן חשוב שתאמרו את דעתכם.

עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

השמש בשמיים וגם כוכב השפע נמצאים יחדיו בבית העבודה שלכם ביחד עם כוכב התקשורת ולכן סביר להניח שתחום נושא זה יהיה דומיננטי במיוחד בחודש הקרוב. זה בדיוק הזמן בו חשוב מאוד שלא תנהגו בצורה אימפולסיבית, אלא בשיקול דעת מאוד משמעותי . כוכב השפע יביא לכם את ההזדמנויות הנכונות להתפתח ולכן חשוב שלא תפספסו שום הזדמנות להצלחה.

קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

הכוכב סטורן המעכב נמצא בבית המעגל הראשון של חייכם הוא בית המשפחה הגרעינית ולכן נראה שאתם עוברים קשיים שבצידם הזדמנויות להיפתח שנית לנושא שלעיתים קרובות היה לכם נוח לסגור אותו ולהתעלם מנושאים שכואבים לכם. זה הזמן שלכם לקחת אחריות גם בתחום שבו היה לכם קשה מאוד ולהבין שלכל טנגו צריך שניים ולכן זה הזמן שלכם להושיט יד .

גדי  22 בדצמבר עד 19 בינואר

בשבוע הקרוב ולמעשה במשך כל החודש תהיו עסוקים עם המשפחה הגרעינית שלכם על  כל המשתמע והמתבקש מהקרבה שאתם חשים זה לזה. ייתכן שפעמים רבות תרגישו שאתם משקיעים יתר על המידה ולא תמיד מתוגמלים בהתאם למה שהייתם מצפים, אך  מוטב שתדעו שכל ההתנהגות שמתרחשת סביבכם, היא התוצאה הישירה של הבחירות שלכם וכיצד העברתם את המסר שלכם לאחרים.

דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בסביבתכם האישית ובעיקר בנושאי כספים מאחר וכוכב סטורן עבר החודש לבית הכספים שלכם למשך כשנתיים וחצי ימים ויגרום לכם לקחת אחריות בתחומים בהם אתם מרגישים פגיעים. מאחר ונפטון הכוכב שגורם לכם לנהוג בחוסר זהירות עדיין בבית הכספים שלכם בהחלט ייתכן שכוכב סטורן ייתן לכם את האפשרות כדי לתפוס חזק בבלמים ולהתנהל בהתאם.

דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

הנושא הכספי אולי מטריד אתכם , וזאת כי כוכב סטורן הגיע אל המזל שלכם וגורם לכם לפסימיות שלעיתים היא טבעית אצלכם. ואולם, הימצאותו של כוכב השפע בבית הכספים שלכם גורם לכך שיהיו לכם הזדמנויות רבות השנה להתרווח יותר מבחינה כלכלית ולמצות עוד אפשרויות שעומדות לפניכם. התחילו בנושאים שייגרמו לכם להרגיש שהנה גם אתם מפנקים את עצמכם.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית. נייד 0522248626 אימייל Shirel.zila@gmail.com

צילה שיר אל. צילום פרטי

צילה שיר אל. צילום פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתםבפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל desk@d-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

דורון תמיר.חפירות לחיזוקים במרכז. צילום: אריה אשכנזי

התחדשות עירונית- ומה אם לא בא לכם לחתום?

תפריט נגישות