שבת , אוגוסט 15 2020
ראשי / רס"ר גל פאר-קרושביץ: מצטיינת ראש אמ"ן

רס"ר גל פאר-קרושביץ: מצטיינת ראש אמ"ן

רס"ר גל פאר-קרושביץ, היא בת 29 ונשואה, ונבחרה כמצטיינת ראש אמ"ן לראש השנה 2018. היא משרתת כרמ"ד פניות ושירות באגף המודיעין בשנתיים האחרונות. גל גדלה והתחנכה בבת ים, האחות הצעירה מבין שלושה אחים.

רס"ר גל פאר-קרושביץ
רס"ר גל פאר-קרושביץ
בדצמבר 2007 התגייסה לאגף המודיעין, וכיום, 11 שנים אחרי, היא מקבלת את ההצטיינות השלישית שלה בשירותה הצבאי, ואף נבחרה לנאום בשם כלל המצטיינים בעצרת 70 שנים לאגף המודיעין.
היא הובילה שינויים רבים – החל ממעבר של המדור מבסיס הקרייה לתל השומר, דרך בניית קומה שלישית למתקן האיתור ועד איחוד מוקד הפניות של אגף המודיעין עם המוקד של כלל הצבא.
על עצמה היא מספרת- "את שירות החובה שלי העברתי בתחום אחר לחלוטין וכמו שאומרים רצה הגורל והגעתי לעולם משאבי האנוש והטיפול בפרט, התאהבתי ומאז ביצעתי מגוון רחב של תפקידים בתחום משאבי האנוש.
ב2014 הגעתי לענף האיתור של חיל המודיעין והכרתי עולם שלם, מרתק ומספק.
בענף, ביצעתי תפקיד קצינת איתור מסלולי ערבית ועתודה טכנולוגית ובסיום תפקידי, בשנת 2016 קודמתי לתפקיד ראש מדור פניות ושירות של חיל המודיעין.

 

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות בת ים – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה, כנסו לקבוצה – בת ים ניוז – כל מה שקורה בעיר

במסגרת תפקידי אני אחראית על הקשר מול המלש״ב (מיועד לשירות ביטחון) – בין אם דרך מוקד הפניות של חיל המודיעין ובין אם דרך גורמים כאלה ואחרים. איכות השירות שהמלש״ב יקבל מענף האיתור של חיל המודיעין זו התחושה שאיתה הוא יגיע לשירות בחיל, ולכן אני יכולה לדמות את התפקיד שלי לחלון ראווה- ככל שהחלון יהיה מסודר ומושך יותר, כך תרצה להכנס לחנות.

במסגרת תפקידי יש לי את היכולת לבצע שינויים לטובת המלש״ב ולכן במהלך תפקידי שיפרנו וטייבנו את תהליך האיתור לחיל:
1. הגדלנו את מתקן רמו״ת- מתקן המיון של החיילי.
2. קיצרנו את משך הזמן של תהליך האיתור.
לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים – בת ים חולון ניוז
כל כותרות השבוע ישירות למייל – הירשמו כאן
איך הרגשת שזכית להיות מצטיינת?
"התרגשתי מאוד כמובן. אני אוהבת את מה שאני עושה ואני פועלת תמיד מהנשמה בלי לצפות לתמורה אבל עדיין זה נותן תחושה טובה לדעת שמעריכים ורואים את ההשקעה שלך בעבודה."
איך התחושה להיות מצטיינת בפעם השלישית? "כנראה שגם אם לא הייתי בצבא הייתי רוצה לעסוק באנשים- בעזרה וסיוע. בכל יחידה ששירתי בה קיבלתי תעודת הצטיינות- כנראה אני עושה את זה טוב"
מה הקשר שלך לעיר בת ים?
נולדתי, גרתי , למדתי והתחנכתי בעיר בת ים. ההורים והחברים שלי עדיין גרים שם, החוויות שלי זה בת ים והזכרונות שלי הם מבת ים. היום אני גרה בתל אביב בגלל העבודה של בעלי אבל בת ים תמיד תהיה העיר שלי ואין ספק שאני רואה את עצמי מקימה משפחה ומגדלת את ילדי בעיר."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רופאי שיניים בעיר בת ים - המומלצים

רופאי השיניים הכי טובים בבת ים לשנת 2020