יום ראשון , יולי 5 2020
ראשי / מומחי חדשנות: חמישה מורים הוסמכו מטעם מיקרוסופט

מומחי חדשנות: חמישה מורים הוסמכו מטעם מיקרוסופט

המורים מבתי הספר ירושלים וסוקולוב בבת ים קיבלו השבוע תעודת מומחה ממיקרוסופט העולמית. ייצגו את העיר בכנס העולמי שיתקיים בשנה הבאה

הוראה מתוקשבת בבת ים
הוראה מתוקשבת בבת ים

בתום מסלול הכשרה ארוך, במהלכו נדרשו להוכיח מיומנות גבוהה בכלים של תוכנת אופיס 365 המופעלת בעיר בכל בתי הספר ולפתח קורסים מקוונים להוראה מרחוק, חמישה מורים מבת ים הוסמכו על ידי חברת מיקרוסופט והם כעת מומחי חדשנות.

שמות המורים שקיבלו את ההסמכה הם: אתי רחמי ועדיאל נחשוני מתיכון דרכא המר, ריקי גבאי ומירה אחנין מבית הספר ירושלים, אורית אפלבוים מסלוביץ מבית הספר סוקולוב. המורים המוסמכים הצטרפו לקהילת מורים בין לאומית וצפויים ליצג את העיר בכנס העולמי של  Microsoft בשנה הבאה.

לכתבות נוספות:
תאונה עצמית הבוקר בטיילת: אחד הפצועים פונה לוולפסון
“הוצאתי גופה מהמים”: מציל הנער שטבע בשבת מספר

הוראה מתוקשבת בבת ים
הוראה מתוקשבת בבת ים

בשנתיים האחרונות מקיימת עיריית בת ים שיתוף פעולה עם חברת מייקרוסופט ישראל, במסגרתה קיבלו כל מורי ותלמידי העיר רישיון לתוכנת office 365 להתקנה ללא עלות על חמישה מכשירים שונים: מכשירים ניידים ונייחים, טאבלטים וסמארטפונים. מטרת הפרוייקט, שזוכה להצלחה רבה, הינה לייצר חוויית הוראה ולמידה עשירה וחדשנית, פיתוח כישורי חיים חיוניים וטיפוח סקרנות ללמידה וידע בקרב התלמידים.

בנוסף, שנה שעברה תלמידי ביה"ס 'ירושלים' בבת ים, נבחרו לייצג את תלמידי ישראל ולקיים שיחה עם סמנכ"ל החינוך של מייקרוסופט העולמית,  אנתוני סאלסיטו. השיחה היתה חלק מפרויקט שמקיימת מיקרוסופט פעם בשנה, במסגרתו במשך יומיים משוחח סמנכ"ל החינוך עם תלמידים ממדינות שונות בעולם, כאשר בכל מדינה נבחר בית ספר אחד לייצג אותה. השיחה שעמדה בסימן 70 שנה לישראל. והתלמידים הציגו בשפה האנגלית את ההמצאות  הטכנולוגיות של ישראל, המצאה לכל עשור,  הציגו בפניו שאלות והשיבו על שאלות שנשאלו מצידו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אוטו-דיל